Čeština pro rusky hovořící

Čeština pro rusky hovořící - Helena Confortiová, | Jesuslecitona.org

...cí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patnáct lekcí je tematicky orientováno na základní oblasti každodenního ... Čeština pro rusky hovořící - Confortiová H. | Knihy Dobrovský ... ... Čeština pro rusky hovořící + 2CD - Confortiová a kolektiv H. Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce. Učebnice obsahuje 20 lekcí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patn... Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce. Učeb ... Čeština pro rusky hovořící | knihkupectvi Chrpa Čáslav ... ... Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce. Učebnice obsahuje 20 lekcí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patnáct lekcí je tematicky orientováno na základní oblasti každodenního života. Studující si v nich osvojí asi 2000 slov a slovních spojení. • učebnice ... Čeština pro rusky hovořící. Kdo napsal knihu Čeština pro rusky hovořící? Autorem je Helena Confortiová, Jitka Cvejnová, Natalja Rajnochová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce.Učebnice obsahuje 20 lekcí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patnáct lekcí je tematicky orientováno na základní oblasti každodenního života. Studující si v nich osvojí asi 2000 slov a slovních spojení. • učebnice ... Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce. Učebnice obsahuje 20 lekcí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patnáct lekcí je tematicky orientováno na základní Kniha: Čeština pro rusky hovořící -- obsahuje 2 CD MP3. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Čeština pro rusky hovořící + 2CD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Čeština pro rusky hovořící + 2CD. Čeština pro rusky hovořící+MP3 Nakladatel: Leda EAN: 9788073356224 ISBN: 978-80-7335-622-4 Popis: 1× kniha, 1× CD MP3, brožovaná, 520 stran, česky, rusky R...

INFORMACE

AUTOR
Helena Confortiová,
DIMENZE
10,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Čeština pro rusky hovořící.pdf

POPIS

Zcela nová, moderní učebnice češtiny pro rusky hovořící se zaměřuje na praktické osvojení komunikace v českém jazyce. Učebnice obsahuje 20 lekcí, z nichž prvních pět je věnováno fonetice, dalších patnáct lekcí je tematicky orientováno na základní oblasti každodenního života. Studující si v nich osvojí asi 2000 slov a slovních spojení. • učebnice nepředpokládá předchozí znalost češtiny, • gramatický výklad je přehledný, zdůrazňuje základní odlišnosti mezi oběma jazyky, • bohatá nabídka různorodých cvičení podporuje osvojení a upevnění látky, • důraz je kladen na schopnost dorozumět se a aktivně používat češtinu v praktickém životě, • učebnice obsahuje klíč ke cvičením a česko-ruský slovníček, • součástí učebnice jsou dvě audio CD s nahrávkami úvodních textů a vybraných cvičení včetně jejich správných řešení.Učebnice je určena pro začátečníky a mírně pokročilé. Vhodná je jak pro výuku v kursech, tak i pro samouky. Studující dosáhne středně pokročilé úrovně osvojení češtiny (tj. samostatný uživatel B2 podle Evropského jazykového rámce).

Chcete si přečíst knihu?Čeština pro rusky hovořící ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Confortiová,. Číst Čeština pro rusky hovořící Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY