Výchova dětí s autismem: Aplikovaná behaviorální analýza

Výchova dětí s autismem: Aplikovaná behaviorální analýza - Shira Richman | Jesuslecitona.org

...vníky či posílit nezávislosti dítěte ... Výchova dětí s autismem - Logopedie VENDY ... . Kniha přináší užitečné informace nejen pro speciální pedagogy a vychovatele, ale také pro rodiče. Aplikovaná behaviorální analýza . ... Proto se výborně osvědčila jak u menších dětí, tak i u žáků s mentálním postižením v pozdějším věku. Využívání ABA při vzdělávání žáků s autismem je velmi efektivní způsob, jak naučit nové dovednosti. Délka učení je však velmi individuá ... Výchova dětí s autismem: Aplikovaná behaviorální analýza ... ... . Délka učení je však velmi individuální a závislá na řadě ... Výchova dětí s autismem Aplikovaná behaviorální analýza; Speciální pedagogika. Shira Richman. Rok vydania: 2006. ... Výchova dětí s autismem. Shira Richman. O knihe: Nie je dostupný popis o knihe. Zaradenie do kategórii: odb » pedagogika » špeciálna pedagogika. odb » psychológia » choroby » autizmus. Výchova dětí s autismem. Shira Richman. Portál , 2015 . Bežná cena: 9,34 € Naša cena: 8,87 € (ušetríte: 5% ... Aplikovaná behaviorální analýza může také pomoci odstranit nežádoucí stereotypní chování, zlepšit hru, komunikaci, vztahy mezi vrstevníky či posílit nezávislosti dítěte. Kniha přináší užitečné ... Téměř všechny publikace o autismu v České republice nabízely jako nejvhodnější výchovnou strategii pro děti s poruchami autistického spektra strukturované učení. Žádná metoda však není použitelná pro všechny děti, a proto je důležité, aby odborníci a rodiče měli možnost vybrat si z více přístupů ten, který bude dítěti nejvíce vyhovovat....

INFORMACE

AUTOR
Shira Richman
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Výchova dětí s autismem: Aplikovaná behaviorální analýza.pdf

POPIS

Téměř všechny publikace o autismu v České republice nabízely jako nejvhodnější výchovnou strategii pro děti s poruchami autistického spektra strukturované učení. Žádná metoda však není použitelná pro všechny děti, a proto je důležité, aby odborníci a rodiče měli možnost vybrat si z více přístupů ten, který bude dítěti nejvíce vyhovovat. Kniha zkušené psycholožky přináší další efektivní výchovnou metodou - aplikovanou behaviorální analýzu. Autorka srozumitelně vysvětluje, jak lze tuto metodu využít především ke zlepšení sebeobslužných dovedností jako je jídlo, hygienické návyky nebo oblékání. Aplikovaná behaviorální analýza může také pomoci odstranit nežádoucí stereotypní chování, zlepšit hru, komunikaci, vztahy mezi vrstevníky či posílit nezávislosti dítěte. Kniha přináší užitečné informace nejen pro speciální pedagogy a vychovatele, ale také pro rodiče.

Chcete si přečíst knihu?Výchova dětí s autismem: Aplikovaná behaviorální analýza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shira Richman. Číst Výchova dětí s autismem: Aplikovaná behaviorální analýza Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY