Jednoduché rodičovství

Jednoduché rodičovství - Kim John Payne, | Jesuslecitona.org

... změně. Jednoduché rodičovství je jednou z těch zásadních knih o životě s dětmi, kde najdete realizovatelné doporučení a zároveň se k ní budete s rostoucím věkem dětí vracet ... Jednoduché rodičovství - Apokryf.cz ... . Na můj vkus je v této chvíli i v ČR přemíra různých ebooků a online kurzů, které v podstatě jen opakují to, o čem už se někde jinde psalo. Méně = více. Jednoduché rodičovství je trendy. Čím jednodušší si to maminky udělají, tím lépe se žije jim, partnerům a dětem. Ne, nemluvíme o volné výchově tohle je minimalismus v rodičovství. Jednoduché rodičovství Kim ... JEDNODUCHÉ RODIČOVSTVÍ - 3dmamablog ... . Čím jednodušší si to maminky udělají, tím lépe se žije jim, partnerům a dětem. Ne, nemluvíme o volné výchově tohle je minimalismus v rodičovství. Jednoduché rodičovství Kim John Payne, Lisa M. Ross Nakladatel: Jota 2015 Jednoduché rodičovství kniha od: Lisa M. Ross, Kim John Payne. 82 % 10 hodnocení ... Popis "Dnešní zrychlená doba a přehlcená společnost vedou tichou válku proti dětství. Děti jsou obklopeny nadbytkem věcí, mají příliš velké možnosti výběru a velmi málo voln...

INFORMACE

AUTOR
Kim John Payne,
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Jednoduché rodičovství.pdf

POPIS

"Dnešní zrychlená doba a přehlcená společnost vedou tichou válku proti dětství. Děti jsou obklopeny nadbytkem věcí, mají příliš velké možnosti výběru a velmi málo volného času. V důsledku toho jsou často úzkostlivé, mají problémy s kamarády a se školou, u některých jsou dokonce diagnostikovány poruchy chování. Kim John Payne, mezinárodně uznávaný rodinný konzultant, pomáhá rodičům a hlavně jejich dětem znovu nalézt prostor a svobodu, které jsou klíčové pro rozvoj dětské osobnosti. Tato kniha přináší nejen inspiraci, ale i praktické nápady a konkrétní kroky k pozitivní změně. "

Chcete si přečíst knihu?Jednoduché rodičovství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim John Payne,. Číst Jednoduché rodičovství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY