Umění předstírat

Umění předstírat - Rachel Harrisová | Jesuslecitona.org

...015 (1. vydání) Umění předstírat je kniha, která se přímo hodí na letní čtení ... Umění předstírat - Rachel Harrisová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nenáročný děj, ve kterém jde hlavně o lásku, si určitě získá spoustu čtenářek, jelikož autorka vytvořila pěkný a oddechový příběh. Umění předstírat Prodej skončil. 4,2 Hodnotilo 5 uživatelů 5 3x. 4 1x. 3 0x. 2 1x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 80 % zákazníků doporučuje. Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek - ty na trvalý vztah a ... Umění předstírat: Historie nás dvou - Rachel Harris ... ... . Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek - ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první ... Kniha: Umění předstírat Autor: Rachel Harrisová Svěží dívčí román populární americké autorky o zásadních potížích nejen s láskou, které s sebou dospívání nezbytně přináší. O něco lepší než umění předstírat. Fajn oddychovy středoškolský románek. Jája92. 21.09.2019. Nedlouho po té, co jsem si přečetla první díl, jsem se s nadšením pustila do dalšího. A ano i tady jsem opět setkala s vyprávěním hlavních hrdinů zvlášť, které se mi vcelku zalíbilo. I když musím říct, že Justina ... Umění předstírat book. Read 671 reviews from the world's largest community for readers. Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek - t... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Recenze: Umění předstírat sobota 26. března 2016. Mám pro Vás novou recenzi na knihu Umění předstírat od Rachel Harisové. Knihy od této spisovatelky jsem už všechny přečetla. A tahle se mi strašně móc líbila. Tak jdeme na tu recenzi.. Anotace: Kniha: Umění předstírat (Rachel Harris). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Umění předstírat, první díl ze stejnojmenné série se nesl v romantickém duchu. Byla to fakt strašná slaďárna, ale mně se takové knížky líbí. Již od začátku vám je jasné, jak tahle knížka z devadesáti devíti procent skončí, ale i tak se vám knížka bude číst tak dobře, že vám to vadit vůbec nebude. Umění předstírat. pryč. Ta holka, na kterou si každý vzpomene, když si chce jen tak párkrát zastřílet na koš nebo kdy...

INFORMACE

AUTOR
Rachel Harrisová
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění předstírat.pdf

POPIS

Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek – ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první typ – a upřímně touží to změnit. A tak zahájí svou radikální proměnu, jejímž cílem je Justin Carter, největší krasavec a lamač dívčích srdcí. A aby si jí vůbec všiml a ona se zařadila mezi oblíbené holky na randění, přemluví svého kamaráda Brandona, populárního sportovce, aby předstírali, že spolu chodí. Zprvu nevinná hra na šťastný pár postupně přerůstá v něco mnohem víc – v něco, co navždy může zničit jejich dlouholeté přátelství i Alyssinu snahu stát se někým jiným.

Chcete si přečíst knihu?Umění předstírat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Harrisová. Číst Umění předstírat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY