Škola bez poražených: Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem

Škola bez poražených: Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem - Thomas Gordon | Jesuslecitona.org

...aktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem ... Thomas Gordon: Škola bez poražených. Praktická příručka ... ... . ... je mezi pedagogickou literaturou ojedinělá. Na rozdíl od většiny knih o vzdělávání se nezaobírá ... ŠKOLA BEZ PORAŽENÝCH - Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem Kniha, kterou držíte v rukou, je mezi pedagogickou literaturou ojedinělá. Na rozdíl od většiny knih o vzdělávání se nezaobírá teoretickými koncepty, ale tím, jak je konkrétně uvést do praxe. Kniha, kterou držíte v rukou, je mezi pedagogickou literaturou ... Škola bez poražených (Thomas Gordon) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Kniha, kterou držíte v rukou, je mezi pedagogickou literaturou ojedinělá. Na rozdíl od většiny knih o vzdělávání se nezaobírá teoretickými koncepty, ale tím, jak je konkrétně uvést do praxe. Tato kniha je příručkou, která chce pomoci učitelům zvládnout vypjaté situace. Učí je mluvit s žáky způsobem, který posiluje vzájemný vztah, a řešit konflikty tvůrčím ... Škola bez poražených - Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem - Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem - Thomas Gordon skladem 233 Kč Ojedinělá kniha v pedagogickém oboru, pokračování Výchovy bez poražených. _____ podtitul: Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem název originálu: Teacher Effectiveness Training překlad: z angličtiny přeložila Julie Žemlová vazba: brožovaná formát: 20x13 cm, 326 stran rok vydání: 2015, vydání 1. Škola bez poražených . 304 Kč ... Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem . Thomas Gordon; ... Kniha, kterou držíte v rukou, je mezi pedagogickou literaturou ojedinělá. Na rozdíl od většiny knih o vzdělávání se nezaobírá teoretickými koncepty, ale tím, jak je konkrétně uvést do prax...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Gordon
DIMENZE
7,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola bez poražených: Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem.pdf

POPIS

Kniha, kterou držíte v rukou, je mezi pedagogickou literaturou ojedinělá. Na rozdíl od většiny knih o vzdělávání se nezaobírá teoretickými koncepty, ale tím, jak je konkrétně uvést do praxe. Tato kniha je příručkou, která chce pomoci učitelům zvládnout vypjaté situace. Učí je mluvit s žáky způsobem, který posiluje vzájemný vztah, a řešit konflikty tvůrčím způsobem, který přináší oboustrannou spokojenost. Chce učitele povzbudit a poskytnout jim oporu. Chce je ujistit o tom, že mohou dělat chyby – a přesto být skvělými učiteli. Povinná četba pro každého učitele! Psychoterapeut Thomas Gordon, zakladatel úspěšného mezinárodního programu Teacher Effectiveness Training, pracoval dlouhá léta s dětmi a naléhavě si uvědomoval dvě skutečnosti: Na jedné straně viděl, jak dospělí svým jednáním dětem často nevědomky ubližují. Zároveň však věděl, že pracovat s dětskými emocemi je nesmírně těžké, a nemá-li k tomu člověk patřičnou průpravu, často je to téměř nemožné. Bylo mu nade vší pochybnost zřejmé, že jsou to právě učitelé, kteří musí denodenně zvládat projevy nejrůznějších dětských emocí od frustraci až po zoufalství, a že jsou z toho často bezradní. Vždyť jako vojáci v první linii čelí situacím, na nichž by si mnohdy vylámal zuby i zkušený psychoterapeut!

Chcete si přečíst knihu?Škola bez poražených: Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Gordon. Číst Škola bez poražených: Praktická příručka efektivní komunikace mezi učitelem a žákem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY