Povídky, črty a hovory

Povídky, črty a hovory - Bohumil Hrabal, | Jesuslecitona.org

...é i v evropském a světovém kontextu. Přední znalec Hrabalova díla Milan Jankovič vybral pro Českou knižnici soubor kratších autorových próz z celého rozsahu jeho prozaické tvorby od počátku padesátých let až po léta ... Povídky, črty a hovory - Knihkupectví Luxor ... ... Povídky, črty a hovory, 2015 - povídky Křehký dluh (Hrabal spisy 1) - lyrika, 2017 - Lyrika a existenciální texty období před publikací první sbírky povídek. Skřivánek na niti (Hrabal spisy 2) - povídky, 2014 - Povídky z 60. let - Perlička na dně, Pábitelé, Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet ... Povídky, črty a hovory. Autor: Bohumil Hrabal, Milan Jankovič. Počet stra ... Povídky, črty a hovory - Bohumil Hrabal | Internetové ... ... . Skřivánek na niti (Hrabal spisy 2) - povídky, 2014 - Povídky z 60. let - Perlička na dně, Pábitelé, Inzerát na dům, ve kterém už nechci bydlet ... Povídky, črty a hovory. Autor: Bohumil Hrabal, Milan Jankovič. Počet stran: 400 Vazba: vázaná Formát: 140×208 mm ISBN: 978-80-7491-439-3 Doporučená cena: 329 Kč . Knihu Povídky, črty a hovory vydalo nakladatelství Host ve spolupráci s Mladou Frontou. Bohumil Hrabal. Bohumil Hrabal patří mezi nejvýznamnější české ... Původní cena 329,00 Kč Sleva 15 % 50,00 Kč Cena s DPH 279,00 Sleva platí do vyprodání zásob Cena bez DPH 253,64 Kč Kniha Povídky, črty a hovory (Bohumil Hrabal) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Milan Jankovič. Povídky, črty a hovory (978-80-7491-439-3) Kniha - autor Bohumil Hrabal, 398 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Dílo Bohumila Hrabala (1914—1997) je dnes uznávané nejen jako jedna z dominant české prózy druhé poloviny dvacátého století, ale je známé i v evropském a světovém kontextu. Povídky, črty a hovory. Autor: Bohumil Hrabal. Počet stran: 400 Vazba: vázaná Formát: 140×208 mm ISBN: 978-80-7491-439-3 Doporučená cena: 329 Kč . Knihu Povídky, črty a hovory vydalo nakladatelství Host. Hovory lidí dvě povídky. Hovořil jsem s panem presidentem Mitterrandem ... Městečko, kde se zastavil čas (povídky) 1 poptávka. Městečko, ... Povídky, črty a hovory Proluky 3 vydán ... Bohumil Hrabal: Povídky, črty a hovory (E Marie Havránková, K Milan Jankovič, 400 stran). Doporučená cena 329 Kč Dílo Bohumila Hrabala se stalo velkou inspirací pro několik generací autorů, námětem pro dramatiky a filmaře i výzvou pro literární historiky....

INFORMACE

AUTOR
Bohumil Hrabal,
DIMENZE
10,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky, črty a hovory.pdf

POPIS

Dílo Bohumila Hrabala (1914—1997) je dnes uznávané nejen jako jedna z dominant české prózy druhé poloviny dvacátého století, ale je známé i v evropském a světovém kontextu. Přední znalec Hrabalova díla Milan Jankovič vybral pro Českou knižnici soubor kratších autorových próz z celého rozsahu jeho prozaické tvorby od počátku padesátých let až po léta devadesátá. Těžiště svazku však spočívá v povídkách a črtách z let padesátých a šedesátých. Téměř půl století po proslulém Automatu Svět (1966) s doslovem Emanuela Frynty a kolážemi Jiřího Koláře tak vznikl další orientující výbor z Hrabalova díla, přinášející jeho živé a hodnotné kratší texty.

Chcete si přečíst knihu?Povídky, črty a hovory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohumil Hrabal,. Číst Povídky, črty a hovory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY