Šestý zánik

Šestý zánik - James Rollins | Jesuslecitona.org

...ních uživatelů. Nakupujte... Vojenská výzkumná stanice v odlehlém pohoří Sierra Nevada v severní Kalifornii vyšle nouzové volání zakončené mrazivou žádostí: ODDÍL ŠESTÝ Zánik závazků Splnění dluhu § 559 (1) Splněním dluh zanikne ... Šestý Zánik - Nakladatelství BB art ... . (2) Dluh musí být splněn řádně a včas. § 560 Mají-li si ze smlouvy plnit účastníci navzájem, může se domáhat splnění závazku jen ten, kdo sám splnil svůj závazek dříve anebo je připraven jej splnit. I ten, kdo je povinen plnit předem, § 561 (1) Lze-li závazek splnit více způsoby ... Trevor. Agent Mulder leží v Memorial Hospital v Georgetowne v Južnej Karolíne a jeho stav sa zhoršuje. Walter Skinner sa mu snaží pomôcť tým, že nájde čl ... BB/art s.r.o. Šestý zánik od 217 Kč - Heureka.cz ... . I ten, kdo je povinen plnit předem, § 561 (1) Lze-li závazek splnit více způsoby ... Trevor. Agent Mulder leží v Memorial Hospital v Georgetowne v Južnej Karolíne a jeho stav sa zhoršuje. Walter Skinner sa mu snaží pomôcť tým, že nájde človeka, ktorého meno mu napíše na ruku Fox Mulder zatiaľ čo Scullyová pátra po pôvode artefaktu, ktorý spôsobil zhoršenie agentovho stavu. Šestý zánik 5 Nový Rollins. Lenka 2015-07-23 23. 7. 2015 ★ ★ ★ ★ ... Všechny informace o produktu Kniha BB/art s.r.o. Šestý zánik, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze BB/art s.r.o. Šestý zánik. Šestý zánik Autor: Rollins, James Nakladatel: BB art EAN: 9788075070630 ISBN: 978-80-7507-063- Originál: The 6th Extinction Překlad: Dušek, Zdík Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Úvod » Bazarové knihy » Šestý zánik - James Rollins /bazarové zboží/ Šestý zánik - James Rollins /bazarové zboží/ skladem . Číslo produktu: ZBKNV00604: Počet stran: 390: Vazba: pevná s přebalem: EAN kód: 9788075070630: bez DPH: 317,27 Kč (12,69 €) Šestý Level (studentský film) (2000) Šestý den (1986) Báječná léta - Šestý hráč (S04E08) (epizoda) (1990) Šestý kontinent (1954) JAG - Šestý porotce (S10E12) (epizoda) (2005) Akta X - Šestý zánik (S07E01) (epizoda) (1999) Šestý zápas (20...

INFORMACE

AUTOR
James Rollins
DIMENZE
7,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Šestý zánik.pdf

POPIS

Vojenská výzkumná stanice v odlehlém pohoří Sierra Nevada v severní Kalifornii vyšle nouzové volání zakončené mrazivou žádostí: „Tady je sierra, vítěz, whisky. Došlo k prolomení bezpečnosti. Aktivována pojistka. Bez ohledu na výsledek: Zabijte nás... všechny nás zabijte.“ Když na místo dorazí pomoc, nenajde nikoho živého – a mrtví nejsou jen výzkumníci, ale všechny živé organizmy v okruhu sta čtverečních kilometrů: zvířata, rostliny a dokonce i bakterie. Půda je dokonale sterilní – a zkáza se šíří. Jen jeden tým na světě má potřebné vědecké znalosti a vojenské zkušenosti, aby zvládl takovou misi: velitel Gray Pierce a Sigma. Mrtví výzkumníci pracovali na tajném projektu, který se zabýval studiem zásadně odlišných forem života na Zemi, forem, jež mohou změnit naše chápání biologie a podstaty lidství. V laboratoři ale došlo k výbuchu a Sigma se musí vypořádat s apokalyptickými následky. Má-li zabránit nevyhnutelné záhubě, musí rozluštit futuristickou hrozbu a kořeny ve vzdálené minulosti – v časech, kdy Antarktida byla zeleným kontinentem a pozemský život balancoval na ostří nože. Sigma se vydá po stopách z prastaré mapy ze zaniklé Alexandrijské knihovny a nakonec dospěje k šokujícímu odhalení o prehistorickém světadílu a nové formě života a smrti pohřbené pod kilometry ledu. Gray Pierce a jeho obětavý tým musejí projít dávné historické epochy i vzdálené kontinenty, aby dešifrovali tisíciletí stará tajemství a vyřešili záhady ukryté v nejtemnějších džunglích současnosti – jedině tak zastaví šesté vymírání, které se týká celého lidstva. Ale není už příliš pozdě?

Chcete si přečíst knihu?Šestý zánik ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Rollins. Číst Šestý zánik Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY