Osteopatie: cílené uvolňování blokád

Osteopatie: cílené uvolňování blokád - Torsten Liem, | Jesuslecitona.org

...ne ... V USA je osteopatie zrovnoprávněna s klasickou školní medicínou ... Osteopatie - cílené uvolňování blokád - Liem Torsten ... ... . V Německu a v ostatní Evropě ji zatím jen postupně poznáváme. Touto knihou bychom tedy rádi přispěli k tomu, aby byla osteopatie správně chápána a aby se ve stále větším ... Osteopatie Cílené uvolňování blokád Autor: Torsten Liem; Christine Tsolodimos Seznámení s celostní alternativní léčebnou metodou, která je založená na komplexních medicínských znalostech, zejména anatomie a fyziologie. Základem je důkladná diagnóza, hledání ... Renální osteopatie Syl ... Osteopatie | Knihy.ABZ.cz ... . Základem je důkladná diagnóza, hledání ... Renální osteopatie Sylvie Sulková Detaily knihy. Autor: Sylvie Sulková Vydavateľstvo: Maxdorf Formát: 110x190 Počet strán: 424 ISBN: 978-80-7345-119-6 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 8.78 € Ušetríte: 15% Naša cena: 7.46 € Osteopatie - cílené uvolňování blokád Liem Torsten, Tsolodimos Christine. ... V USA je osteopatie zrovnoprávněna s klasickou školní medicínou. V Německu a v ostatní Evropě ji zatím jen postupně poznáváme. Touto knihou bychom tedy rádi přispěli k tomu, aby byla osteopatie správně chápána a aby se ve stále větším ... Osteopatii založil koncem 19. století americký lékař dr. Andrew Taylor Still. Spočívá na několika jednoduchých a obecně platných principech, kterým dal již jejich zakladatel formu, v níž je lze učit a naučit. Lidské tělo je uzpůsobeno k tomu, aby po celý život bezchybně pracovalo a udržovalo své tělesné funkce - aby bylo zdravé. Osteopatie. Torsten Liem, Christine Tsolodimos. Osteopatie. Cílené uvolňování blokád. Poznání 2015, ISBN 978-80-87419-45-8, vázaná, 168 stran, 13,5 × 20,7 cm Osteopatie cílené uvolnění blokád - Torsten Liem. Osteopatii založil koncem 19. století americký lékař dr. Andrew Taylor Still. Spočívá na několika jednoduchých a obecně platných principech, kterým dal již jejich zakladatel formu, v níž je lze učit a naučit. Osteopatia - cielené uvoľňovanie blokád - Liem T., Tsolodimos Ch. Osteopatia - cielené uvoľňovanie blokád - Liem T., Tsolodimos Ch. Obrázky a videá majú ilustračný charakter. V USA je osteopatia zrovnoprávnená s klasickou školskej medicínou. V Európe ju zatiaľ len postupne spoznávame. Rozlehlá země stvořená pro výlety autem pod vysokou oblohou, kde miliony kilometrů dálnic vedou pouštěmi, prériemi, horskými oblastmi i vlnícími se lány obilí. Osteopatie - cílené uvolňování blokád - Liem T., Tsolodimos Ch. V USA je osteopatie zrovnoprávněna s k...

INFORMACE

AUTOR
Torsten Liem,
DIMENZE
11,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Osteopatie: cílené uvolňování blokád.pdf

POPIS

Osteopatii založil koncem 19. století americký lékař dr. Andrew Taylor Still. Spočívá na několika jednoduchých a obecně platných principech, kterým dal již jejich zakladatel formu, v níž je lze učit a naučit. Lidské tělo je uzpůsobeno k tomu, aby po celý život bezchybně pracovalo a udržovalo své tělesné funkce – aby bylo zdravé. Pokud organismus nepracuje správně, osteopat hledá příčinu buď v tom, že organismusnení nutnými stavebnímikameny vybaven, anebo že prostřednictvím nervové soustavy dostává chybné pokyny. Osteopat jemnými, ale hluboce účinnými hmaty vnímá příčiny nemocí, uvolňuje napětí a blokády a odstraňuje tak různorodé potíže. V USA je osteopatie zrovnoprávněna s klasickou školní medicínou. V Německu a v ostatní Evropě ji zatím jen postupně poznáváme. Touto knihou bychom tedy rádi přispěli k tomu, aby byla osteopatie správně chápána a aby se ve stále větším rozsahu uplatňovala i u nás.

Chcete si přečíst knihu?Osteopatie: cílené uvolňování blokád ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Torsten Liem,. Číst Osteopatie: cílené uvolňování blokád Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY