Nuselskej punk

Nuselskej punk - Green Scum | Jesuslecitona.org

... na paměti, že Nuselskej punk není dílem profesionálního spisovatele, spíše „pisatele" ... Nuselskej punk - Green Scum | Databáze knih ... . I když knižním vydáním Green Scum vstoupil na oficiální kolbiště, nemá cenu jeho krátké povídky, označené jako kapitoly (jimiž ve skutečnosti nejsou, neboť kniha nevypráví souvislý příběh), srovnávat s nesrovnatelným - snad dokonce s ... Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Nuselskej punk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nuselskej punk. Nuselskej punk od 99 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu ... Nuselskej punk (Green Scum) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Nuselskej punk od 99 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Nuselskej punk 2015; Kniha Nuselskej punk je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 140x: Čtenářské výzvě ... 0 hodnocení Nuselskej punk 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. „Jde o krátké povídky z pražské čtvrti - Nuslí. Spojuje je osoba vypravěče a místo. Jsou to příběhy obyčejných lidí, kteří se snaží v dnešním světě přežít, fungovat, existovat." Tak ... K nuselské literatuře přibyl nyní román autora Green Scuma Nuselskej punk. Je to dobré čtivo, stylově ryzí, román vystavěný z facetovaných kapitol, sepnutých do smyslu jako incké kipu - význam tušíme a objevujeme ...

INFORMACE

AUTOR
Green Scum
DIMENZE
3,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Nuselskej punk.pdf

POPIS

„Jde o krátké povídky z pražské čtvrti – Nuslí. Spojuje je osoba vypravěče a místo. Jsou to příběhy obyčejných lidí, kteří se snaží v dnešním světě přežít, fungovat, existovat.“ Tak charakterizuje svůj soubor povídek autor, který používá pseudonym Green Scum. „Většinu storek jsem zažil, nebo se staly mým přátelům. Nusle znám. Jsou to příběhy sice povětšinou na první pohled humorné, ale je za nima smutek, protože obyčejný člověk, takový ten, co nevyjde s ničím, život příliš veselý nemá.“ Příběhy pražských figurek z rodu Nerudových, Haškových a Hrabalových hrdinů jsou podané dokonale odposlechnutou mluvou ulice a výčepu, i s přesnou intonací, způsobem pointování a typickým černým humorem.

Chcete si přečíst knihu?Nuselskej punk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Green Scum. Číst Nuselskej punk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY