Léto modelky

Léto modelky - Pavlína Pořízková | Jesuslecitona.org

... oddychovka o drsném světě modelingu ... Modeling - Home | Facebook ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Léto modelky - Pavlína Pořízková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Léto modelky - Pavlína Pořízková. Každá z nás někdy zatoužila vypadat jako modelka. Pravdou ale je, že modelky z 90. let minulého století se staly naprostými ikonamy a svět jim ležel u nohou. Jak ale vypadají dnes? Poznali byste je ještě? A komu roky na kráse nic neubraly? Inzerát Léto modelky - Pavlína Pořízková v okrese Hlavní město Praha, cena dohodou, od martina na Sbazar.cz. Spolupodílela se na ní s kolegyn ... Léto modelky - Pavlína Pořízková od 131 Kč - Heureka.cz ... .cz. Spolupodílela se na ní s kolegyní ze světa modelingu Joanne Russelovou. Druhá kniha Pavlíny Pořízkové, Léto modelky , je určena dospělému čtenáři, kterého zajímá, co všechno tuto lukrativn...

INFORMACE

AUTOR
Pavlína Pořízková
DIMENZE
12,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto modelky.pdf

POPIS

Píše se rok 1980 a patnáctiletá dcera českých emigrantů Jiřina přijíždí ze Švédska do hlavního města módy Paříže, aby zkusila štěstí jako modelka. Nikdo tu neumí vyslovit její jméno, nabubřelý svět modelingu se na zakřiknutou a chudou dívku dívá skrz prsty, agentury i fotografové se k ní chovají přezíravě. Jiřina, která je doma nešťastná, zoufale touží po jiném, lepším životě. Má sice obyčejné sny patnáctiletých dívek: chce se zamilovat a být milovaná, mít kamarádky, peníze na hezké oblečení a desky, ale jejím největším snem je prosadit se jako modelka. Pro svou kariéru je rozhodnutá udělat všechno, co se po ní žádá. Touží se podobat zářivým kráskám z lesklých obálek časopisů, být žádaná, obletovaná a slavná. Ale pod pozlátkem luxusních šatů, ohromujících honorářů, zahraničních cest a večírků s celebritami číhá jiný, mnohem drsnější svět: svět drog, sexu za úplatu a bezohledné manipulace. A cena za život na výsluní často bývá až příliš vysoká.

Chcete si přečíst knihu?Léto modelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína Pořízková. Číst Léto modelky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY