Gerontorevmatologie

Gerontorevmatologie - Jozef Rovenský, | Jesuslecitona.org

...ením prof. MUDr. Jozefa Rovenského, DrSc ... Gerontorevmatologie - Jozef Rovenský, kol. | KOSMAS.cz ... ... ., z Národního ústavu revmatických chorob v Piešťanech, má ambice stát se základní monografií specializovaného oboru gerontorevmatologie, který se zabývá poruchami pohybového ústrojí souvisejícími se stárnutím a stářím. Pavelková, A. Difúzní idiopatická skeletální hyperostóza. s. 318-325. In: Rovenský, J. et al. Gerontorevmatologie. Praha: Galén 2014, 442 s. Prohlédněte ... Gerontorevmatologie | Galén - Kompas ... . Praha: Galén 2014, 442 s. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Jozef Rovenský. Kontakt. Galén-Kompas, s.r.o. Na Popelce 3144/10A, 150 00 Praha 5 Tel.: 257 326 178, 602 139 914 Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Gerontorevmatologie Autor: Jozef Rovenský Je určena revmatologům a internistům, ale především praktickým lékařům, kteří se s poruchami pohybového ústrojí u osob vyšší věkové kategorie obvykle setkávají jako první. ... Posledním šéfredaktorem Fysiatrického a revmatologického věstníku a zároveň prvním šéfredaktorem byl prof. MUDr. Karel Trnavský, DrSc. Z jeho pera přinášíme v tomto čísle recenzi nové knihy Gerontorevmatologie. Přeji vám příjemné čtení a těším se na číslo druhé, které bude, jako doufám, neméně zajímavé. Gerontorevmatologie - Rovenský Jozef et al. vydavatel: Galén Publikace předních českých a slovenských autorů pod vedením prof. MUDr. Jozefa Rovenského, DrSc., z Národního ústavu revmatických chorob v Piešťanech má ambice stát se základní monografií specializovaného oboru gerontorevmatologie, který se zabývá poruchami ... Pozrite si knihy autora Jozef Rovenský v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Vyberajte z 3 kníh autora Jozef Rovenský. Gerontorevmatologie. Publ ikace předních českých a slovenských autorů pod vedením prof. MUDr. Jozefa Rovenského, DrSc., z Národního ústavu revmatických chorob v Piešťanech, má ambice stát se základní monografií specializovaného oboru gerontorevmatologie, který se zabývá poruchami pohybového ústrojí souvisejícími se ... Vyberte si najpredávanejšie tituly od autora Jozef Rovenský. Tisícky lacných titulov na sklade okamžite k odo...

INFORMACE

AUTOR
Jozef Rovenský,
DIMENZE
11,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Gerontorevmatologie.pdf

POPIS

Publikace předních českých a slovenských autorů pod vedením prof. MUDr. Jozefa Rovenského, DrSc., z Národního ústavu revmatických chorob v Piešťanech, má ambice stát se základní monografií specializovaného oboru gerontorevmatologie, který se zabývá poruchami pohybového ústrojí souvisejícími se stárnutím a stářím. Onemocnění pohybové soustavy mají u jednotlivých pacientů své charakteristické znaky, různou etiologii, odlišný průběh a vyžadují větší pozornost při diagnostice i léčbě. U pacientů ve vyšším věku je navíc nutné počítat s komorbiditami, mohou se tedy objevit i diagnostické rozpaky při přesném stanovení diagnózy. Publikace v celém rozsahu přehledně popisuje základní revmatická onemocnění s důrazem na patogenezi, diagnostiku a terapii. Je určena revmatologům a internistům, ale především praktickým lékařům, kteří se s poruchami pohybového ústrojí u osob vyšší věkové kategorie obvykle setkávají jako první.

Chcete si přečíst knihu?Gerontorevmatologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jozef Rovenský,. Číst Gerontorevmatologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY