Šmodrcha: Pěkně popletený kočičák

Šmodrcha: Pěkně popletený kočičák - Archie Kimpton | Jesuslecitona.org

...očičák - Archie Kimpton od výrobca Mladá Fronta, a ... Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák - Kimpton Archie ... ... .s. u nás nájdete po zľave za 10.06 € : Obvyklá cena: 10,06 € Šmodrcha Pěkně popletený kočičák. Archie Kimpton. Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na... Zboží ze stejné kategorie - Šmodrcha - Pěkně ... Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák - Kimpton Archie ... ... ... Zboží ze stejné kategorie - Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák Komínek & Budíček Bohatě ilustrovaný seriál příhod dvou podivuhodných hrdinů. Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého MLUVÍCÍHO kocoura, jeho život se rázem úplně změní! Je šťastný, že v podivném tvorovi konečně našel svého ... Archie Kimpton - Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák. Neuvěřitelně roztomilý a praštěný pohádkový příběh. Nechybí zde hodná, zlá a kouzelná osoba. Kniha mě bavila. Jen jsem si říkala po vzoru mých dětí: „Ty, jo. Záporná postava je fakt hustě hnusná." A pak jsem si vzpomněla na klasické české pohádky ... Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák . Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého mluvícího kocoura, jeho život se ... Pěkně popletený kočičák Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého mluvícího kocoura, jeho život se rázem úplně změní! Archie Kimpton: Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák. Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého MLUVÍCÍHO kocoura, jeho život se rázem úplně změní! Šmodrcha Pěkně popletený kočičák od Archie Kimpton v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kimpton Archie: Šmodrcha - Pěkně popletený kočičák. Autor: Kimpton Archie. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Celý popis. 201. Hlavní stránka › O knihovně › Fotogalerie › LiStOVáNí - Šmodrcha, pěkně popl...

INFORMACE

AUTOR
Archie Kimpton
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Šmodrcha: Pěkně popletený kočičák.pdf

POPIS

Honzík Bačkora je docela obyčejný kluk z jednoho docela obyčejného městečka. Když ovšem jednoho obyčejného dne na toulkách po okolí náhodou natrefí na příšerně pomotaného, zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého mluvícího kocoura, jeho život se rázem úplně změní! Je šťastný, že v podivném tvorovi konečně našel svého vlastního zvířecího kamaráda, a chce si ho nechat, jenže jeho čistotou posedlá máma, otravná sestra a bláznivý starý plukovník se zálibou ve vycpávání neobvyklých živočichů mají na věc docela jiný názor… Dokáže Honzík svého chlupatého parťáka ochránit, nebo Šmodrchu čeká osud mnohem horší než jen pouhý nedostatek sušenek?

Chcete si přečíst knihu?Šmodrcha: Pěkně popletený kočičák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Archie Kimpton. Číst Šmodrcha: Pěkně popletený kočičák Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY