Staň se módní návrhářkou

Staň se módní návrhářkou - Christopher Hart | Jesuslecitona.org

...h představ. Staň se módní návrhářkou je praktická kniha, která vám odhalí tajemství kreslení postav a oblečení krok po kroku tak, aby to zvládl opravdu každý ... Staň se módní návrhářkou - Knihkupectví Luxor ... . Naučte se kreslit modelky se správnými tělesnými proporcemi, dodejte jim šarm přidáním zajímavé pózy a doplňte oblečením podle vašich představ. Staň se módní návrhářkou je praktická kniha, která vám odhalí tajemství kreslení postav a oblečení krok po kroku tak, aby to zvládl opravdu každý. Název: Staň se módní návrhářkou Autor: Chris Hart Ilustrace: ano Vydání: 1. Rok vydání: 2015 Nakladatel: Computer Press Počet stran: 126 Vazba: tvrdá ... Název ... Staň se módní návrhářkou - Christopher Hart | Knihy Dobrovský ... . Název: Staň se módní návrhářkou Autor: Chris Hart Ilustrace: ano Vydání: 1. Rok vydání: 2015 Nakladatel: Computer Press Počet stran: 126 Vazba: tvrdá ... Název: Staň se módní návrhářkou - Nauč se jednoduše kreslit postavy, oblečení, účesy a mnohem víc. Autor: Hart Christopher. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-251-4351-3. EAN: 9788025143513. Objednací kód:-...

INFORMACE

AUTOR
Christopher Hart
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Staň se módní návrhářkou.pdf

POPIS

Vaše úžasné nápady ze světa módy budou od této chvíle vypadat na papíře stejně úžasně, jako jste si je představovaly ve své hlavě. Tato kniha od autora světoznámých bestsellerů Chrise Harta vám díky tréninku kreslicích dovedností umožní ukázat světu, co ve vás doopravdy je. Naučte se kreslit modelky se správnými tělesnými proporcemi, dodejte jim šarm přidáním zajímavé pózy a doplňte oblečením podle vašich představ. Staň se módní návrhářkou je praktická kniha, která vám odhalí tajemství kreslení postav a oblečení krok po kroku tak, aby to zvládl opravdu každý. Na koncích kapitol si můžete nabyté dovednosti vždy vyzkoušet na předpřipravených šablonách. Naučíte se, jak nakreslit: Postavy v pózách jako vystřižených z módních časopisů, všechny druhy oblečení od halenek přes šaty až po kalhoty, trendy účesy a líčení, aby vaše modelky vypadaly k světu, všechny možné doplňky jako kabelky, náušnice nebo klobouky, oblečení v pohybu s realistickými záhyby a ještě mnohem víc!

Chcete si přečíst knihu?Staň se módní návrhářkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Hart. Číst Staň se módní návrhářkou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY