Obžaloba lůzokracie

Obžaloba lůzokracie - Jakub Fišer | Jesuslecitona.org

...kladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 2 ... Obžaloba lůzokracie - Fišer Jakub | Knihy Dobrovský ... .4. u Vás doma (Typy doručení ... Krigl Obžaloba lůzokracie . Lůzokracie je vláda konzumu a všeprostupující komerce, mediálních lží a pokrytectví měšťácké morálky.Měřítkem hodnoty člověka je jeho výkon, motivem konání zisk. Požadavkem doby je sobectví, zařazení se do davu návodem k přežití. Obžaloba lůzokracie. Kdo napsal knihu Obžaloba lůzokracie? Autorem je Jak ... Obžaloba lůzokracie - Fišer Jakub | Knihy Dobrovský ... . Kdo napsal knihu Obžaloba lůzokracie? Autorem je Jakub Fišer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Obžaloba lůzokracie . Jakub Fišer, 180x205 mm, 188 stran, vázané, cena 199,- Lůzokracie je vláda konzumu a všeprostupující komerce, mediálních lží a pokrytectví měšťácké morálky. Měřítkem hodnoty člověka je jeho výkon, motivem konání zisk. Požadavkem doby je sobectví, zařazení se do davu návodem k přežití. Obžaloba lůzokracie Fišer, Jakub. 2 dny. Naše cena: 175 Kč Obžaloba lůzokracie Autor: Jakub Fišer. Rozsáhlý opus Jakuba Fišera lze charakterizovat jako dílo mladého "rozhněvaného muže", který se znepokojením sleduje vývoj současné společnosti. Především autor citelně vnímá, jak ... Komentáře ke slovu obžaloba » přidat nový komentář ... Obžaloba lůzokracie autor: Fišer Jakub dopor. cena: 199 K ... Obžaloba lůzokracie autor: Fišer Jakub dopor. cena: 199 Kč naše cena: 175Kč Partnerské weby. Slovník českých synonym; Online knihkupectví ABZ; Žena v knihách - literární blog; ... Obžaloba lůzokracie Plzeňský autor Jakub Fišer, nejmladší člen literárního odboru Umělecké besedy, čte výňatky ze svých dosavadních čtyř básnických sbírek. Slovem provází Václav Daněk. Fotografie z autorského čtení Jakuba Fišera v Café Central 9. 11. 2017, video na fcb PEN klubu.----- O básnické tvorbě Jakuba Fišera si můžete přečíst z pera Miroslava Vejlupka na: Lůzokracie je vláda konzumu a všeprostupující komerce, mediálních lží a pokrytectví měšťácké morálky. Měřítkem hodnoty člověka je jeho výkon, motivem konání zisk. Požadavkem doby je sobectví, zařazení se do davu návodem k přežití. Obžaloba lůzokracie Jakub Fišer ... Knihy autora Jakub Fišer. Vybírejte z 2 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Ukázka ze křtu básnické sbírky Jakuba Fišera: Obžaloba lůzokracie - Duration: 2 minutes, 54 seconds. 318 views; 5 years ago; 0:59. Žehlení zad horkou žehličkou - Duration: 59 seconds. Videa na...

INFORMACE

AUTOR
Jakub Fišer
DIMENZE
11,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Obžaloba lůzokracie.pdf

POPIS

Lůzokracie je vláda konzumu a všeprostupující komerce, mediálních lží a pokrytectví měšťácké morálky. Měřítkem hodnoty člověka je jeho výkon, motivem konání zisk. Požadavkem doby je sobectví, zařazení se do davu návodem k přežití. Obyvatelstvo bývá servilní, rezignované a plné komplexů, nejoblíbenější zábavou je lynč. Nástrojem manipulace mocných je strach a důsledkem strachu válka. Proti tomuto podává autor obžalobu. Autor vydal tři básnické sbírky a pravidelně publikuje v literárních časopisech.

Chcete si přečíst knihu?Obžaloba lůzokracie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Fišer. Číst Obžaloba lůzokracie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY