Povídky zednářské lóže

Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling | Jesuslecitona.org

... uspány. Kniha Povídky zednářské lóže ... Povídky zednářské lóže / Nejlevnější knihy ... ... Samozřejmě, že tam jsou zednářské znaky. Knížka se čte docela dobře. Jen člověk musí znát vazbu na zednářské myšlení a více informací než začne číst. Některé pasáže knížky byli opravdu pěkné. Některé se mi zdáli zase moc dlouhé a nezáživné. Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling. ID . Stav: Novinka. Snad i s pomocí svobodného zednářství se Kipling snažil vyrovnat se svou životní ztrátou - se smrtí milovaného syna. I tento motiv je v Kiplingových povídkác ... Povídky zednářské lóže - Joseph Rudyard Kipling | Kniha na ... ... . I tento motiv je v Kiplingových povídkách silně přítomen. Číst Kiplinga zednářskýma očima a se znalostí skrytých odkazů je úžasně ... Kupte knihu Povídky zednářské lóže (Rudyard Kipling) s 30 % slevou za 139 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Povídky zednářské lóže autor: Kipling Joseph Rudyard doporučená cena: 199 Kč naše cena:189Kč Všechny informace o produktu Kniha Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Povídky zednářské lóže - Rudyard Kipling. Povídky zednářské lóže Rudyard Kipling, Kameel Machart. Běžná cena: 249 Kč ... Povídky zednářské lóže. Rudyard Kipling. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (Typy ... Povídky zednářské lóže. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkov...

INFORMACE

AUTOR
Rudyard Kipling
DIMENZE
10,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Povídky zednářské lóže.pdf

POPIS

Jedinečný povídkový soubor Rudyarda Kiplinga, kterého u nás proslavila především jeho Kniha džunglí, otevírá před čtenářem tajemný svět zednářského prostředí, jehož byl Kipling po celý dospělý život součástí... Ve svých povídkách inspirovaným prostředím a hodnotami svobodného zednářství se autor obrací k filosofickým tématům, zabíhá do prostředí literárních reminiscencí, odkrývá svět tajemna a spirituality, obrací se k tématu smrti a lidské konečnosti – a to zejména v povídkách časově zasazených do první světové války. Zvláště toto téma je Kiplingovi niterně blízké a autor se jeho prostřednictvím vyrovnává i s vlastní bolestnou ztrátou, se smrtí svého syna, který v mladém věku zahynul na bojišti světové války. Kniha vychází v českém vydání teprve podruhé a to po více než pětaosmdesáti letech.

Chcete si přečíst knihu?Povídky zednářské lóže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudyard Kipling. Číst Povídky zednářské lóže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY