Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší

Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší - Jan Drda | Jesuslecitona.org

... a láskyplný příběh vodníka Toníčka a jeho lásky k pohledné „suchozemské" Andulce, jejíž otec však jejich lásce nepřeje, a tak dceru pošle sloužit do Prahy ... EOF ... . Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší. DRDA Jan. Info: David Laňka - No Limits, 2014 (2.) - váz., 184 str. Ilustr. E. Sýkorová-Pekárková EAN: 9788087973042 ISBN: 978-80-87973-04-2 Všechny informace o produktu Kniha Hastrmani, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hastrmani. Hastrmani od 186 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Dnes už klasická pohádková kniha Jana Drdy vypráví zábavný, poutavý a l ... EOF ... . Hastrmani od 186 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Dnes už klasická pohádková kniha Jana Drdy vypráví zábavný, poutavý a láskyplný příběh vodníka Toníčka a jeho lásky k pohledné „suchozemské" Andulce, jejíž otec však jejich lásce nepřeje, a tak dceru pošle sloužit do Prahy. Andulka se ani nestačí s Toníčkem rozloučit, takže chudák kluk vodnická netuší, kam se to jeho děvče podělo. Kdepak aby se bály, to byly holky vod vody a mně bylo spíš ouzko z nich, dyž tak směle dorážely. A leckterá byla i pěkná, líčka jak malovaný, dolíčky ve tvář...

INFORMACE

AUTOR
Jan Drda
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší.pdf

POPIS

Dnes už klasická pohádková kniha Jana Drdy vypráví zábavný, poutavý a láskyplný příběh vodníka Toníčka a jeho lásky k pohledné „suchozemské“ Andulce, jejíž otec však jejich lásce nepřeje, a tak dceru pošle sloužit do Prahy. Andulka se ani nestačí s Toníčkem rozloučit, takže chudák kluk vodnická netuší, kam se to jeho děvče podělo. To mu však nemůže zabránit vydat se na dobrodružnou pouť po českých řekách, rybnících a kašnách, aby tu svou Andulku za pomoci všech českých vodníků našel. Což se mu nakonec podaří, a tak ta jejich „mokrosuchá“ láska dojde šťastného konce. Kniha je doprovozena zcela novými ilustracemi renomované výtvarnice Evy Sýkorové-Pekárkové.

Chcete si přečíst knihu?Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Drda. Číst Hastrmani: Veselá pohádka o tom, že obojživelná láska vody přenáší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY