Kouká roura na kocoura

Kouká roura na kocoura - Miloš Kratochvíl | Jesuslecitona.org

...ěže a na besedách je s chutí recitují samotnému autorovi ... Kouká roura na kocoura - Miloš Kratochvíl | Kniha na Alza.cz ... . Kouká roura na kocoura Autor: Kratochvíl, Miloš Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020432452 ISBN: 978-80-204-3245-2 Ilustrace: Sýkorová-Pekárková, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 19,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Kouká roura na kocoura - Kratochvíl, Miloš ; Veselé básničky na nejrůznější témata jsou vybrány z knih Deset malých Bohoušků, Hodina smíchu, Létací koště, Potkal Kočkodán Kočkonora a Zapište si za uši. Mnohdy až ... Kniha Kouká roura na kocoura Přidat koment ... Kouká roura na kocoura - Miloš Kratochvíl - Megaknihy.cz ... . Mnohdy až ... Kniha Kouká roura na kocoura Přidat komentář. Monika1717. 21. února. Společně s knihou Pes nám spadla patří mezi nejlepší knihy básní pro děti. ... ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Kouká roura na kocoura 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Básničky spisovatele Miloše Kratochvíla se těší už dlouhá léta velké oblibě u dětí. Učí se je ve škole, chodí s nimi na recitační soutěže a na besedách je s chutí recitují ... Kouká roura na kocoura 4.5. 2 recenze ; Básničky spisovatele Miloše Kratochvíla se těší už dlouhá léta velké oblibě u dětí. Učí se je ve škole, chodí s nimi na recitační soutěže a na besedách je s chutí recitují samotnému autorovi. Proto Mladá fronta po úspěšném výboru jeho dětské poezie Pes nám spadla ... Je rozdělen na oddíly Neuvěřitelné, Zamilované, Zvířecí, Rodinné a pár básniček na úplný konec. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. ... Kouká roura na kocoura. Ohodnotit » ... 1.9.2018 - miloŠ kratochvÍl - koukÁ roura na kocoura Kouká roura na kocoura. Kouká kocour do roury - ta čerň, co má uvnitř roura, zdobí zvenku kocoury! Jakpak se to přihodilo. s rourami a kocoury? Možná, že když venku lilo, vlezl kocour do roury. Byla černá dřív ta roura, nebo kocour, co v ní spal? Dnes už nikdo nevyšťourá, kdo koho z nich umazal. Autor: Miloš Kratochvíl www.rostemesknihou.cz Specifikace Kouká roura na kocoura - Miloš Kratochvíl. Popis produktu. Básničky spisovatele Miloše Kratochvíla se těší už dlouhá léta velké o...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kratochvíl
DIMENZE
5,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouká roura na kocoura.pdf

POPIS

Básničky spisovatele Miloše Kratochvíla se těší už dlouhá léta velké oblibě u dětí. Učí se je ve škole, chodí s nimi na recitační soutěže a na besedách je s chutí recitují samotnému autorovi. Proto Mladá fronta po úspěšném výboru jeho dětské poezie Pes nám spadla vydává výbor další, tentokrát sestavený samotným autorem. Je rozdělen na oddíly Neuvěřitelné, Zamilované, Zvířecí, Rodinné a pár básniček na úplný konec.

Chcete si přečíst knihu?Kouká roura na kocoura ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kratochvíl. Číst Kouká roura na kocoura Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY