Požadujme nemožné

Požadujme nemožné - Slavoj Žižek | Jesuslecitona.org

... představovali. V té době svět zažíval další fázi globalizace a lidé chtěli individuální svobodu ... Slavoj Žižek - Požadujme nemožné - Broken Books ... . Příliš státu bylo na obtíž. Výbor krátkých textů významného slovinského filozofa interpretuje politickou problematiku optikou dominantních ideologických paradigmat dvacátého stol... Kultúra je základ politiky 18.07.2019. Súčasný stav kultúry v epoche kapitalizmu ,,Národ sa len dovtedy tohto nízkeho, mäsitého života pridŕža, kým dačo lepšieho, vyššieho nepoznal, aby aj vyšší, vznešenejší a opravdivý ľudský život poznal, to naša starosť: usilujme sa ho vzbudiť, pracujme na tom neúnavne a netreba sa nám namáhať o prostriedky k jeho ... Skúsenosti a zodpovednosť. Internetové knihkupectvo preskoly.sk Vám ponúka knihy, učebnice, pracovn ... Kniha: Požadujme nemožné - Slavoj Žižek | Knihy.ABZ.cz ... ... Skúsenosti a zodpovednosť. Internetové knihkupectvo preskoly.sk Vám ponúka knihy, učebnice, pracovné zošity, slovníky, mapy, atlasy a iné didaktické pomôcky. Snažíme sa vždy o najnižšie ceny, široký sortiment a kvalitné služby....

INFORMACE

AUTOR
Slavoj Žižek
DIMENZE
7,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Požadujme nemožné.pdf

POPIS

Kam jsme došli a jak se máme nyní zachovat? O jaký druh společnosti stojí za to usilovat? Proč je obtížné představit si alternativní společenské a politické uspořádání? Kde máme hledat základ pro naději? Na tyto a mnohé další otázky se Slavoj Žižek snaží odpovědět v této nadčasové knize založené na rozhovorech, které podtrhují Žižekovu nezkrotnost. Žižek se věnuje takovým tématům, jako je Arabské jaro, globální finanční krize, vzestup Číny, populismus v Latinské Americe nebo Severní Korea. Kamkoli rozhovor zamíří, Žižekova energická mysl osvětluje nečekané horizonty. Analyzuje nejen aktuální složité situace, ale také zkoumá možnosti změny. Tyto originální a strhující rozhovory nabízejí úvod do studia jednoho z nejvýznamnějších myslitelů naší doby.

Chcete si přečíst knihu?Požadujme nemožné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Slavoj Žižek. Číst Požadujme nemožné Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY