Strašidlář: Mezi námi obry

Strašidlář: Mezi námi obry - Hynek Klimek | Jesuslecitona.org

...dly ze svého okolí. U některých... Všechny informace o produktu Kniha Strašidlář Mezi námi obry - Hynek Klimek, Zdeňka Študlarová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Strašidlář Mezi námi obry - Hynek Klimek, Zdeňka Študlarová ... Strašidlář - Mezi námi obry - Zdeňka Študlarová ... ... . Kniha: Strašidlář - Mezi námi obry - Hynek Klimek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Elektronická kniha Strašidlář - Mezi námi obry na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení ... Kniha Strašidlář - Mezi námi obry - Hynek Klimek | Dobré ... ... . 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Elektronická kniha Strašidlář - Mezi námi obry na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Strašidlář - Mezi námi obry od... Strašidlář - Mezi námi obry. Hynek Klimek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 13.3. u Vás doma (Typy doručení ... Strašidlář - Mezi námi obry. Kdo napsal knihu Strašidlář - Mezi námi obry? Autorem je Hynek Klimek, Zdeňka Študlarová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Hledáte Strašidlář - Mezi námi obry od Zdeňka Študlarová,Hynek Klimek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nakupte společně - Strašidlář....

INFORMACE

AUTOR
Hynek Klimek
DIMENZE
11,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidlář: Mezi námi obry.pdf

POPIS

Starý šumavský horal poutavě vypráví o obrech, kteří žili na našem území dávno předtím, než ho začali osidlovat lidé. Ani on sám není obyčejný smrtelník, je totiž kouzelným dědečkem, a tak si z časů obrů mnohé pamatuje, protože některé z nich sám dobře znal. Přiblíží vám, jak to bylo například s obry na Šumavě a proč tam už dlouhý čas nežijí. Jeho vyprávění vám odhalí, že se vyskytovali obři hodní i zlí, dobří i krutí, pilní i líní, bojovní i strašpytlové. V tomhle to s nimi zkrátka bylo jako u lidí. Někteří obři lidem pomáhali, jiní škodili, ale ani v tom se od člověčího pokolení nelišili. Dočíst se můžete i o různých monstrech, hrozivých strážcích ukrytých pokladů a dalších pozoruhodnostech z tajemného světa dávných pověstí a pohádek. Veselá vyprávění se střídají s docela strašidelnými, takže se rozhodně nebudete nudit. Originální mapka na předsádkách s výskytem obřích bytostí vám ukáže, kde která přebývala.

Chcete si přečíst knihu?Strašidlář: Mezi námi obry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Klimek. Číst Strašidlář: Mezi námi obry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY