Osteochondróza pro profesionálního pacienta

Osteochondróza pro profesionálního pacienta - I.M. Danilov | Jesuslecitona.org

... Kniha obsahuje mnoho praktických příkladů s výsledky doloženými prostřednictvím snímků z magnetické rezonance, obrázků i fotografií, a to včetně těch, které zachycují, jak se na ... Osteochondróza pro profesionálního pacienta - Ibisbooks.cz ... ... Kniha „Osteochondróza pro profesionálního pacienta" je velmi zajímavá díky příkladům ze skutečného života, exkluzivním informacím, jak z oblasti medicíny, tak z oblasti exaktních věd (fyziky, geometrie, hydrauliky, akustiky, atd.), ale také z oblasti mezilidských vztahů. Srovnání cen Osteochondróza pro profesionálního pacienta. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 294 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. ... Osteochondróza pro profesionálního pacienta levně, cena ... ... .), ale také z oblasti mezilidských vztahů. Srovnání cen Osteochondróza pro profesionálního pacienta. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 294 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. www.allatra.sk Všetky informácie o produkte Kniha Osteochondróza...

INFORMACE

AUTOR
I.M. Danilov
DIMENZE
4,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Osteochondróza pro profesionálního pacienta.pdf

POPIS

Máte před sebou unikátní knihu, která nemá obdoby! Je to lékařský bestseller, ve kterém jsou poutavou formou předloženy jednak základní pojmy z anatomie páteře, ale také se dozvíte o jednotlivých etapách rozvoje osteochondrózy a o nejnovějších vědeckých poznatcích v oblasti obnovy (regenerace) poškozené meziobratlové ploténky metodou vertebrorevitologie. Kniha obsahuje mnoho praktických příkladů s výsledky doloženými prostřednictvím snímků z magnetické rezonance, obrázků i fotografií, a to včetně těch, které zachycují, jak se na páteři odrážejí aplikace různých léčebných metod po delším časovém období. V knize jsou zdokumentovány mimořádné výsledky léčby, kdy byl odstraněn výhřez meziobratlové ploténky bez nutností operace. Je zde také popsán a snímky doložen MRI bezprecedentní případ, kdy bylo dosaženo úplné obnovy ploténky, která byla před tím operativně odstraněna. Kniha je napsána poutavým a živým způsobem a je doplněna příklady ze života i různými exkluzivními poznatky jak z oblasti medicíny, z oblasti exaktních věd (fyziky, geometrie, hydrauliky, akustiky, atd.), tak i z oblasti mezilidských vztahů. Publikace je mimořádně zajímavá jak pro odborníky působící v této oblasti, tak i pro běžného čtenáře. Je to kniha, kterou by měl mít po ruce každý, komu není lhostejné vlastní zdraví a zdraví jeho blízkých.

Chcete si přečíst knihu?Osteochondróza pro profesionálního pacienta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor I.M. Danilov. Číst Osteochondróza pro profesionálního pacienta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY