Malé ruce ve velké válce

Malé ruce ve velké válce - Sonya a Yury Winterbergovi | Jesuslecitona.org

..., Austrálie, Jamajky, Číny i českých zemí ... 28. 10. 2018 — Videa — Déčko — Česká televize ... . Malé ruce ve velké válce Autor: Winterbergovi, Sonya a Yury Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024245423 ISBN: 978-80-242-4542-3 Originál: Kleine Hande im grossen Krieg Překlad: Lexa, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 360 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,6 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti. Malé ruce ve Velké válce Válečné Vále ... Malé ruce ve velké válce Euromedia Group, a.s. ... . Malé ruce ve Velké válce Válečné Válečné, Koukat na, seriál, Malé ruce ve Velké válce, online v HD Válečné. Zkouknout seriál Malé ruce ve Velké válce, sledovat online v HD, sledovat kompletní sérii. Pustit celý online seriál zdarma a bez omezení. Malé ruce ve Velké válce (TV seriál) Kleine Hände im Großen Krieg; Petites mains dans la Grande Guerre; Small Hands in a Big War; Dokumentární / Rodinný / Válečný ... Kniha: Malé ruce ve velké válce. Osudy dětí za první světové války - Sonya a Yury Winterbergovi. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. *** Více informací na http://www.filmexport.cz/ *** K tomuto kroku přinutila ženy nevyhnutelná nutnost. Touha bránit jejich vlast, domovy a děti. Svaté právo... Kniha Malé ruce ve velké válce Přidat komentář. jprst. 11 22.12.2019. Pohled na 1. světovou válku jinýma očima, ale rovněž ukazující krutost tohoto světového konfliktu, což je zdůrazněno především tím, že se jedná o příběhy dětí a mladých lidí na počátku jejich života. ... Zboží ze stejné kategorie - Malé ruce ve velké válce Americký voják Kniha...

INFORMACE

AUTOR
Sonya a Yury Winterbergovi
DIMENZE
5,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Malé ruce ve velké válce.pdf

POPIS

Autorská dvojice Yury a Sonya Winterbergovi odhaluje z deníkových zápisků a dosud nezpracovaných archivních zdrojů osudy dětí z Německa, Rakousko-Uherska, Francie, Anglie, Itálie, Belgie, Srbska, Polska, Ruska, USA, Kanady, Austrálie, Jamajky, Číny i českých zemí. Dovídáme se tak o dětských vojácích, dětech na útěku a obětech okupace, o mladičkých válečných zdravotních sestrách nebo nedospělých dezertérech a nuceně pracujících dětech. Poprvé tak máme příležitost seznámit se s jejich příběhy, jež podávají otřesný a zároveň jímavý obraz prvního světového konfliktu 20. století.

Chcete si přečíst knihu?Malé ruce ve velké válce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sonya a Yury Winterbergovi. Číst Malé ruce ve velké válce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY