Medovníček a řeka Modrávka

Medovníček a řeka Modrávka - Jan Lebeda | Jesuslecitona.org

...lí čtenáři, ale i jejich rodiče jistě uvítají další knížku o veselém skřítku Medovníčkovi, který se stará o včelky a má rád i ostatní zvířátka, ale i děti ... Medovníček a řeka Modrávka / Nejlevnější knihy ... . Medovníček a řeka Modrávka. Jan Lebeda. Malí čtenáři, ale i jejich rodiče jistě uvítají další knížku o veselém skřítku Medovníčkovi, který se stará o včelky a má rád i ostatní zvířátka, ale i děti. 6. kniha v sérii Skřítek Medovníček. O čem je kniha Medovníček a řeka Modrávka? Malí čtenáři, ale i jejich rodiče jistě uvítají další knížku o veselém skř ... Medovníček a řeka Modrávka - Jan Lebeda — Kniha.cz ... . 6. kniha v sérii Skřítek Medovníček. O čem je kniha Medovníček a řeka Modrávka? Malí čtenáři, ale i jejich rodiče jistě uvítají další knížku o veselém skřítku Medovníčkovi, který se stará o včelky a má rád i ostatní zvířátka, ale i děti. Kniha Medovníček a řeka Modrávka. ... Pak by vám v poličce s dětskými knihami neměl chybět skřítek Medovníček a jeho příběhy. Cácorka v uplynulém týdnu poznávala ledňáčky, stěhovala kapry, letěla ve spárech orla, dozvěděla se více o včelách, zachraňovala štěňátko z rozbouřené řeky, krmila medvěda ... Medovníček a řeka Modrávka 6. v sérii, J. Lebeda, 2014 Koupit Koupit eknihu. Medovníček na cestách 7. v sérii, J. Lebeda, 2015 Koupit Koupit eknihu. Medovníček, Medulka a panenka Rózinka 8. v sérii, J. Lebeda, 2017 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... Medovníček a řeka Modrávka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Medovníček a řeka Modrávka seznámí mladé čtenáře a děti s příběhy skřítka Medovníčka a jeho přáteli. Kniha je plná barevných ilustrací. Kniha Medovníček a řeka Modrávka obahuje 12 příběhů. Autorem kniky S Medovníčkem do pohádky je Jan Lebeda. Medovníček a řeka Modrávka - Jan Lebeda Medovníček a řeka Modrávka (Jan Lebeda). je další knížka pro mladé čtenáře, ale i jejich rodiče o veselém skřítku Medovníčkovi, který se stará o včelky a má rád i ostatní zvířátka, ale i děti. Medovníček při svých toulkách lesem objevil říčku Modrávku, na jejím břehu se skamarádil s malým Filípkem, ptáčkem ... Kupte knihu Medovníček a řeka Modrávka (Jan Lebeda) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Kniha Medovníček a řeka Modrávka seznámí ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Lebeda
DIMENZE
8,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Medovníček a řeka Modrávka.pdf

POPIS

Malí čtenáři, ale i jejich rodiče jistě uvítají další knížku o veselém skřítku Medovníčkovi, který se stará o včelky a má rád i ostatní zvířátka, ale i děti. Při svých lesních toulkách objeví říčku Modrávku, skamarádí se s malým Filípkem, ptáčkem ledňáčkem, s říčním orlem zachrání z rozvodněné říčky štěňátko jezevčíka, přestěhuje kapry, pomůže včelímu roji a zažije celou řadu dalších dobrodružství. Jako všechny předchozí knížky o Medovníčkovi i tuto ilustrovala svými půvabnými obrázky paní Zdeňka Študlarová.

Chcete si přečíst knihu?Medovníček a řeka Modrávka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Lebeda. Číst Medovníček a řeka Modrávka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY