Vespasián: Římský popravčí

Vespasián: Římský popravčí - Robert Fabbri | Jesuslecitona.org

... 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Vespasián: Římský popravčí - Robert Fabbri | Knihy Dobrovský ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Příběh se odehrává v Thrákii roku 30 po Kr. Ani na samém pomezí římského světa nedokáže Vespasián uniknout bouřlivé politice císařství, které prochází krizí. Jeho mecenáši v Římě ho pověřili tajným úkolem unést starého nepřítele z thrácké pevnosti, než ji dobude obléhající římské legie. Vespasián: Římský popravčí Predaj skončil. 5,0 Hodnotilo 2 ... Vespasián | Martinus ... . Vespasián: Římský popravčí Predaj skončil. 5,0 Hodnotilo 2 používateľov 5 2x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníkov už zakúpilo. 100 % zákazníkov odporúča. Thrákie, rok 30 po Kr. Ani na samém pomezí římského světa nedokáže Vespasián uniknout bouřlivé politice císařství, které prochází krizí. Jeho mecenáši ... Vespasián: Římský popravčí. Robert Fabbri. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Thrákie, rok 30 po Kr. - Ani na pomezí římského světa nedokáže Vespasián uniknout bouřlivé politice císařství, které prochází krizí. Vespasián: Římský popravčí. Kdo napsal knihu Vespasián: Římský popravčí? Autorem je Robert Fabbri. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha: Vespasián 2: Římský popravčí (Robert Fabbri). Nakupujte knihy online vo vašom obľúben...

INFORMACE

AUTOR
Robert Fabbri
DIMENZE
4,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Vespasián: Římský popravčí.pdf

POPIS

Thrákie, rok 30 po Kr. – Ani na pomezí římského světa nedokáže Vespasián uniknout bouřlivé politice císařství, které prochází krizí. Jeho mecenáši v Římě ho pověřili tajným úkolem – unést starého nepřítele z thrácké pevnosti, než ji dobude obléhající římská legie.Vespasiánova mise je klíčovým tahem v boji na život a na smrt o ovládnutí Římské říše. Muž, kterého se má zmocnit, by mohl zničit Seiana, velitele pretoriánské gardy a faktického vládce Říma.Než svoji misi dokončí, čeká Vespasiána přepadení v zasněžených horách, piráti na volném moři a Seianovi špehové všude kolem. Jenže to vůbec největší nebezpečí se nachází až v prohnilém srdci říše – hrůzostrašný dvůr Tiberia, římského císaře a zhýralého, paranoidního šílence.

Chcete si přečíst knihu?Vespasián: Římský popravčí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Fabbri. Číst Vespasián: Římský popravčí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY