Hry v českém a cizím jazyce – SPU

Hry v českém a cizím jazyce – SPU - Michaela Balogová Suchoňová, | Jesuslecitona.org

...U od Mgr. Květa Ječná v KNIHCENTRUM.CZ ... Hry v českém a cizím jazyce - SPU - Hallová Ivana a ... ... . Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. 0 hodnocení Hry v českém a cizím jazyce - SPU 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Publikace obsahuje inspirativní náměty na hry do hodin českého a cizího jazyka. Jednotlivé hry slouží k procvičení dosud získaných vědomostí a dovedností, rozšíření slovní zásoby a ... Hry v českém a cizím jazyce ? SPU. ... Hry v českém a cizím jazyce - SPU - Michaela Balogová ... ... ... Hry v českém a cizím jazyce ? SPU. Cena s DPH 365,00 Cena bez DPH 331,82 Kč ... Hry v českém a cizím jazyce - SPU. 28 % 263 K č. 365 Kč. Sleva až 70% u třetiny knih ... Hry v českém a cizím jazyce - SPU - Hallová Ivana - "Publikace obsahuje inspirativní náměty na hry do hodin českého a cizího jazyka. Jednotlivé hry slouží k procvičení dosud získaných vědomostí a dovedností, rozšíření slovní zásoby a vysvětlení konk Hry v českém a cizím jazyce - SPU. Publikace obsahuje inspirativní náměty na hry do hodin českého a cizího jazyka. Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Zboží, které NENÍ SKLADEM NEMŮŽEME GARANTOVAT dodání do 5-7 prac.dnů. Kniha: Hry v českém a cizím jazyce - SPU Autor: Ivana Hallová ; Květa Ječná ; Michaela Balogová Suchoňová Publikace obsahuje inspirativní...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Balogová Suchoňová,
DIMENZE
4,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Hry v českém a cizím jazyce – SPU.pdf

POPIS

Publikace obsahuje inspirativní náměty na hry do hodin českého a cizího jazyka. Jednotlivé hry slouží k procvičení dosud získaných vědomostí a dovedností, rozšířeníslovní zásoby a vysvětlení konkrétních gramatických jevů. Součástí námětů jsou metodické pokyny pro učitele, soutěžní karty a pracovní listy pro žáky.Hry – procvičení dosud získaných vědomostí a dovedností, rozšíření slovní zásoby a vysvětlení konkrétních gramatických jevůCizí jazyk – materiály k procvičení slovní zásoby v anglickém a německém jazyceVyjmenovaná slova po L a M – vyvození vyjmenovaných slov za pomoci obrázkových karet, procvičení jejich použitíDíky těmto hrám si žáci procvičí dosud získané vědomosti a dovednosti, rozšíří si slovní zásobu, odhalí a pochopí některé gramatické jevy.

Chcete si přečíst knihu?Hry v českém a cizím jazyce – SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Balogová Suchoňová,. Číst Hry v českém a cizím jazyce – SPU Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY