Logoterapie: Existenciální analýza jako hledání cest

Logoterapie: Existenciální analýza jako hledání cest - Martina Kosová, | Jesuslecitona.org

...le především ... Existenciální analýza jako hledání cest ... IPIAPP - Aktuality - Ipipapp ... . Kosová Martina a kolektiv . Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán ... Logoterapie a existenciální analýza (Martina Kosová) Filozofie konečnosti (Petr Sojka) Zrození individuality Friedrich Nietzsche: Zborcení kulis Existenciální analýza jako hledání cest. Existenciální analýza jako hledání cest. 9 788024 743462. ISBN 978-80-247-4346-2. S vděčností za společnou cestu ži ... Logoterapie - Kosová Martina | Knihy Grada ... . ISBN 978-80-247-4346-2. S vděčností za společnou cestu životem. věnuji tuto knihu. manželu Jiřímu a synu Lukášovi. Martina Kosová a kolektiv. LOGOTERAPIE. Grada Publishing. Existenciální analýza . jako hledání cest Logoterapie NOVINKA! Existenciální analýza jako hledání cest Martina Kosová a kolektiv Nalezněte s pomocí této knihy smysluplnou cestu životem nebo ji využijte při doprovázení svých klientů! Publikace vám nabízí nejen orientaci v teoretické oblasti, ale především inspiraci pro každodenní praxi. Hledáte Logoterapie - Existenciální analýza jako hledání cest od kolektiv a,Martina Kosová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Martina Kosová a kol. Logoterapie. Existenciální analýza jako hledání cest. Praha: Grada, 2014. 208 stran. Recenzovaná kniha Martiny Kosové poutavým způsobem zve do světa logoterapie a existenciální analýzy. Publikace se na první pohled může jevit jako text učebnicového Personální existenciální analýza, jako psychoterapeutická metoda, analyzuje podmínky existence a obsah smyslu u konkrétní osoby (klienta). Logoterapie Logoterapii pojímá GLE jako součást existenciální analýzy, jako na smysl orientované poradenství, které pomáhá, doprovází a radí při hledání smyslu (nejhodnotn...

INFORMACE

AUTOR
Martina Kosová,
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Logoterapie: Existenciální analýza jako hledání cest.pdf

POPIS

Koncept logoterapie lze přiblížit pomocí metafory: klient přichází za terapeutem a odhaluje mu různé fragmenty svého života, cílem je objevit v těchto jednotlivých kouscích dílky jedinečné mozaiky a pomoci poskládat z nich obraz, na který lze dále navazovat. Člověk zažívá, že je jedinečnou bytostí, že je dobré být na světě. Rozpoznává hodnoty, které působí na jeho city. Krajinu svého života přijímá i se svou minulostí, chybami, prožitým utrpením. Porozumění vlastnímu životu vede k jeho smysluplnému směřování, k rozpoznání a uskutečnění životního poslání.Kniha je zdrojem inspirací nejen pro psychology, lékaře, sociální pracovníky a příslušníky dalších pomáhajících profesí, ale i pro všechny čtenáře se zájmem o existenciální rozměr v životě. „Logoterapie je publikací, která vyplňuje prázdné místo na knižním trhu. Nejde jen o učebnici, ale také o zdroj inspirací, u kterých se lze zastavit, zapřemýšlet a vnést je směrem ven do profesionální práce s klientem, nebo též dovnitř pro proměňování sebe sama.“ Mgr. Alexandra Slobodníková Čmáriková, PhD. „Logoterapia patrí k známym a uznávaným psychoterapeutickým smerom. Napriek tomu nie je známe, že by existovala pôvodne slovenská alebo česká publikácia venovaná logoterapii a existenciálnej analýze v jej teoretickej i praktickej podobe. Jedinečnosť textu je aj v tom, že neprináša len teoretické východiská a vysvetlenie základných pojmov, ale je i prakticky orientovaný a poukazuje na možnosti aplikácie logoterapie v oblasti psychoterapie, supervízie a vzdelávania a výchovy. To dokladajú i kvalitné a dobre zvolené kazuistiky prelínajúce sa celou knihou.“ PhDr. Katarína Loneková, PhD.

Chcete si přečíst knihu?Logoterapie: Existenciální analýza jako hledání cest ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Kosová,. Číst Logoterapie: Existenciální analýza jako hledání cest Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY