Na zimu zavřeno

Na zimu zavřeno - Jorn Lier Horst | Jesuslecitona.org

...odaný. E-kniha ePUB mobi (Kindle) 99 Kč s DPH Ihned ke stažen í; Podlehněte fenoménu ... Na zimu zavřeno - Jorn Lier Horst | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Na zimu zavřeno. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (3x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Elektronická kniha Na zimu zavřeno na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. ... Na zimu zavřeno | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . ... Elektronická kniha Na zimu zavřeno na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Na zimu zavřeno od ostatních uživatelů. Nakupujte... Všechny informace o produktu Kniha Na zimu zavřeno, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na zimu zavřeno. Na zimu zavřeno Jørn Lier Horst. ... Ove Bakkerud se chystá strávit poslední klidný víkend na chatě předtím, než ji na zimu zabední. Dorazí však na místo, které zloději vyrabovali a obrátili vzhůru nohama. A ve vedlejší chatě leží zavražděný muž. Na zimu zavřeno. Kdo napsal knihu Na zimu zavřeno? Autorem je Jørn Lier Horst. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Na zimu zavřeno CZ; Predať knihy. 1x ... Ove Bakkerud se chystá strávit poslední klidný víkend na chatě předtím, než ji na zimu zabední. Dorazí však na místo, které zloději vyrabovali a obrátili vzhůru nohama. A ve vedlejší chatě leží zavražděný muž. Vrchní inspektor William Wisting už se s hrůznými vraždami ... Obsah knihy: Na zimu zavřeno. Idyla na chatě v létě, eldorádo pašeráků v zimě - tak to vypadá na řadě míst podél norského pobřeží. Malé chaty se choulí mezi ohlazenými skalisky a ve vzduchu ještě slabě voní grilované maso. Ale zima se neúprosně blíží. A tak jsem si vzala norskou detektivku Na zimu zavřeno, což by měl být sedmý díl série s vyšetřovatelem Wistingem. A drhlo to. Nedařilo se mi do knížky začíst. Bránilo mi pro mě velké množství postav. Pořád jsem se vracela ke jménům a nebyla si jistá, kdo je kdo. Ne, že by nebylo jasné kdo je padouch a kdo hrdina, ale ... Elektronická kniha Na zimu zavřeno na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Na zimu zavřeno ...

INFORMACE

AUTOR
Jorn Lier Horst
DIMENZE
11,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Na zimu zavřeno.pdf

POPIS

Idyla na chatě v létě, eldorádo pašeráků v zimě – tak to vypadá na řadě míst podél norského pobřeží. Malé chaty se choulí mezi ohlazenými skalisky a ve vzduchu ještě slabě voní grilované maso. Ale zima se neúprosně blíží. Krajina se noří do podzimní mlhy a v oknech prázdných chat se zrcadlí šedomodré moře. Jorn Lier Horst popisuje opuštěné chatové oblasti tak zručně, že čtenářům běhá mráz po zádech. Po přečtení této knihy už podzimní víkend na chatě nikdy nebude jako dřív. Pobřežní krajinu halí hustá podzimní mlha. Ove Bakkerud se chystá strávit poslední klidný víkend na chatě předtím, než ji na zimu zabední. Dorazí však na místo, které zloději vyrabovali a obrátili vzhůru nohama. A ve vedlejší chatě leží zavražděný muž. Vrchní inspektor William Wisting už se s hrůznými vraždami setkal, ale zoufalství, jehož je tento podzim ve Stavernu svědkem, je pro něj nové. Tato kniha potěší všechny vyznavače tradičních detektivních románů, které velmi přesně a věrně popisují průběh policejního vyšetřování. William Wisting však nepatří do řady detektivů alkoholiků s problémy v osobních i profesních vztazích. Je to prostě jen naprosto normální, zkušený a empatický policista plně oddaný své práci.

Chcete si přečíst knihu?Na zimu zavřeno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jorn Lier Horst. Číst Na zimu zavřeno Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY