Péče o dítě s postižením sluchu

Péče o dítě s postižením sluchu - Martina Muknšnáblová | Jesuslecitona.org

...tí a odlišnosti uspokojování jejich základních potřeb ... Péče o dítě s postižením sluchu (Ukázka, strana 99) by ... ... . Malé dítě s vadou sluchu a jeho rodina ... Výsledky studií ukazují, že přínos včasné podpory a péče o děti se sluchovým postižením nemusí mít takový dosah i do budoucna, jak se předpokládalo. Za jeden z hlavních důvodů autoři označují nedostatečnou nebo chybějící návaznou péči či služby pro rodiny s dětmi s ... Kniha přináší potřebné informace pro poskytnutí kv ... Péče o dítě s postižením sluchu - Martina Muknšnáblová ... ... ... Kniha přináší potřebné informace pro poskytnutí kvalitní péče dítěti se sluchovým postižením jak zdravotníky, tak i pedagogy. Autorka popisuje nejčastější problémy související s péčí o dítě se sluchovým postižením - základní druhy sluchového postižení, jeho příčiny, projevy, prevence, diagnostika i způsoby terapie, respektive rehabilitace sluchových ... Kniha přináší potřebné informace pro poskytnutí kvalitní péče dítěti se sluchovým postižením jak zdravotníky, tak i pedagogy. Autorka popisuje nejčastější problémy související s péčí o dítě se sluchovým postižením - základní druhy sluchového postižení, jeho příčiny, projevy, prevence, diagnostika i způsoby terapie, respektive rehabilitace sluchových ... Kniha přináší potřebné informace pro poskytnutí kvalitní péče dítěti se sluchovým postižením jak zdravotníky, tak i pedagogy. Autorka popisuje nejčastější problémy související s péčí o dítě se sluchovým postižením — základní druhy sluchového postižení, jeho příčiny, projevy, prevence, diagnostika Autorka popisuje nejčastější problémy související s péčí o dítě se sluchovým postižením - základní druhy sluchového postižení, jeho příčiny, projevy, prevence, diagnostika i způsoby terapie, respe ktive rehabilitace sluchových vad, ale především potřeby dětí a odlišnosti uspokojování jejich základních potřeb. Kniha: Péče o dítě s postižením sluchu (Martina Muknšnáblová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Péče o dítě s postižením sluchu 0% 0 0. Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem. Přidat hodnocení Přidat do oblíbených ... Rodina a dítě se zdravotním postižením. Publikováno: 13. 6. 2012, aktualizováno: 3. 1. 2019. Postavení rodiny s dítětem se zdravotním postižením v moderní společnosti se dnes naštěstí věnuje větší pozornost, než tomu bylo před několika málo lety.. Rodiče dětí s postižením se mohou seznámit jak s odbornými knihami, které popisují aspekty jej...

INFORMACE

AUTOR
Martina Muknšnáblová
DIMENZE
4,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Péče o dítě s postižením sluchu.pdf

POPIS

Kniha přináší potřebné informace pro poskytnutí kvalitní péče dítěti se sluchovým postižením jak zdravotníky, tak i pedagogy. Autorka popisuje nejčastější problémy související spéčí o dítě se sluchovým postižením – základní druhy sluchového postižení, jeho příčiny, projevy, prevence, diagnostika i způsoby terapie, respektive rehabilitace sluchových vad, ale především potřeby dětí a odlišnosti uspokojování jejich základních potřeb. Dále se kniha zabývá dopadem omezení sluchu na psychomotorický vývoj dítěte v jednotlivých věkových obdobích.

Chcete si přečíst knihu?Péče o dítě s postižením sluchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Muknšnáblová. Číst Péče o dítě s postižením sluchu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY