Putování za Sokolníkem

Putování za Sokolníkem - Karla Erbová | Jesuslecitona.org

...ramy (Jan Sojka: Krypty) - 1/26 Vojtìch Nìmec: Neodbytnost enthusiasmu (Karolína Frühbauerová: Disharmonie) - 5/23 ... Putování za Sokolníkem - Karla Erbová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Obsah 13. roèníku ... Karla Erbová, roz. Fremrová, (nar. 30. dubna 1933 v Plzni) je česká básnířka. V letech 1951-68 publikovala pod jménem K. Papežová. V údobí normalizace byla režimem perzekvována. Ačkoliv patřila k zakázaným autorům, podařilo se v 80. letech redakci Československého rozhlasu zařadit do vysílání dvě její rozsáhlé básnické skladby. Potomci neslavných. Kdo napsal knihu Potomci neslavných? Autorem je Karla Erbová. Hodnocení, recenze, zajímavost ... Putování za Sokolníkem - Karla Erbová | Knihy Dobrovský ... . Potomci neslavných. Kdo napsal knihu Potomci neslavných? Autorem je Karla Erbová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Putování za Štěpánkou (978-80-905590-1-1) Kniha - autor Marek Řeháček; Jan Pikous; Petr Kurtin, 104 stran, česky, pevná bez přebalu matná Drobná knížka tří severočeských autorů poutavým způsobem přibližuje jednu z nejkrásnějších českých rozhleden. Putování za Sokolníkem. Kniha - autor Karla Erbová, 184 stran, česky, pevná s přebalem lesklá -18% 199,-163,-bez DPH 148,-Koupit. Skladem 5 ks. Můžete mít v úterý 12.5. Objednací kód: FKP159663-16%. Řeka. Kniha - autor Václav Gruber, 88 stran, česky -16% 180,- Přesto. Karla Erbová. Básnická sbírka známé autorky osloví všechny, kteří se zajímají o opravdový prožitek. Její verše potěší i povzbudí....

INFORMACE

AUTOR
Karla Erbová
DIMENZE
9,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Putování za Sokolníkem.pdf

POPIS

Ve své poslední próze se autorka vyznává ze své celoživotní lásce k archeologii a hlavně Velké Moravě. Příběh dvou přítelkyň putujících po známých lokalitách v oblasti mezi Dolními Věstoniceni, Mikulovem, Břeclaví a Starým Městem u Uherského Hradiště a hledajících nejen samy sebe , ale také životní hodnoty, doprovází známá postava „sokolníka“ - vládce na koni, jemuž na ruce sedí dravý pták, a který je považován za symbol Velké Moravy.

Chcete si přečíst knihu?Putování za Sokolníkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karla Erbová. Číst Putování za Sokolníkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY