Hrabě Monte Christo ze Žižkova: Dobrodružně historická fantazie

Hrabě Monte Christo ze Žižkova: Dobrodružně historická fantazie - Jiří Vincenc | Jesuslecitona.org

... CD. Světoznámý příběh lásky, zrady a pomsty ve vynikajícím rozhlasovém zpracování z roku 1967 ... DVD Hrabě Monte Christo - seriál 4DVD | knizniklub.cz ... . V titulní roli Radovan Lukavský, dále hrají Miloš Nedbal, Eduard Kohout, Jana Andresíková, Felix le Breux, … Alexandre Dumas: Hrabě Monte Christo . Když mladého Edmonda Dantese neprávem obviní z napomáhání bonapartistům a uvězní ho, přísahá, že se osvobodí. A všem, kteří jej zradili, se pomstí. Po mnoha letech z temného žaláře konečně unikne a začne se mstít. CD Hrabě Monte Christo . Poro ... DVD Hrabě Monte Christo - seriál 4DVD | knizniklub.cz ... . Po mnoha letech z temného žaláře konečně unikne a začne se mstít. CD Hrabě Monte Christo . Porovnat podle parametrů Odebrat ze schránky. Kategorie: Ostatní dětská literatura. Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. ... Naozaj som netušil, že práve Absolvent doplatí na moje prehodnocovanie starších filmov. Veď Anne Bancroft zahrala vynikajúco, Dustin Hoffman sa pri nej nestrácal, Simon s Garfunklom sú pre mňa nedotknuteľní a v roku 1967 som mal 21 rokov aj ja. Abecední přehled knih - písmeno H, stránka 3. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. Hrabě Monte Cristo (1845-1846) Šest dílů knihy Hrabě Monte Cristo vypráví příběh mladého námořníka Dantese, který je nespravedlivě odsouzen. Po mnoha letech vězení se mu podaří uprchnout a podle mapy, kterou mu věnoval starý spoluvězeň, objeví poklad na ostrově Monte Cristro. 1994 (MCMXCIV) byl rok, který dle gregoriánského kalendáře započal sobotou. 9044 vztahy. Co v učebnicích dějepisu nebylo. Jan Bauer, Aleš Česal, Josef Frais, Roman Herzinger, Jiří Kovařík, Jiří Svoboda Co v učebnicích dějepisu nebylo Fakta, mýty, záhady a skandály z dávné i nedávné minulosti Co v učebnicích dějepisu nebylo Snížená kvalita některých fotografií a kreseb je způsobena stářím předloh a jejich charakterem. drÁŽĎany berlÍn mnichov berchtesgaden londÝn oxford stratford stratford poznÁvacÍ liverpool cambridge winchester eastbourne franciebrighton benÁtky ŘÍm ... -- Praha : Epocha, 2012. -- 283 s. ; 21 cm. -- Resumé: První část ze série volných kriminálních příběhů, v nichž v hlavní roli vystupují Patrick Kenzie a Angela Gennarová, dva soukromí detektivové z Bostonu, specializující se na pátrání po zmizelých osobách. sc...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vincenc
DIMENZE
12,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrabě Monte Christo ze Žižkova: Dobrodružně historická fantazie.pdf

POPIS

Dobrodružný příběh, spadající žánrově tak trochu do červené knihovny, ale především vhodný k četbě "večer pod lampou", líčí osudy žižkovského mládence, který byl na falešné udání uvržen do vězení. Podaří se mu uprchnout a nastupuje cestu mnoha jemu podobných do francouzské cizinecké legie, aby se nakonec vrátil do vlasti vykonat pomstu na lidech, kteří plánovali jeho zkázu. Příběh s věrnými historickými reáliemi je určen mladým čtenářům, kteří hrůzy komunismu již nepamatují, ale i těm starším, kteří je z nějakého důvodu zapomněli. Pokud se budou některá fakta zdát přehnaná, nechť si čtenáři laskavě uvědomí, že skutečnost byla daleko horší. Před návratem podobných poměrů chce kniha varovat. Příběh je smyšlený, a pokud jednající postavy někoho připomínají, jde o podobnost čistě náhodnou. Kromě varování však chce i pobavit, a proto má šťastný konec.

Chcete si přečíst knihu?Hrabě Monte Christo ze Žižkova: Dobrodružně historická fantazie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vincenc. Číst Hrabě Monte Christo ze Žižkova: Dobrodružně historická fantazie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY