Levhartice

Levhartice - Iva Pekárková | Jesuslecitona.org

... hrad a zámek Velhartice patří mezi nejromantičtější šumavské objekty ... Příběh levhartice Penny by Joy Adamson - Goodreads ... . Hrad byl založen na přelomu 13. a 14. století, jako rodové sídlo pánů z Budětic. Levhartice Chomutov previous match was against BK Czech Coal Aldast Strakonice in ZBL, A2, match ended with result - . Levhartice Chomutov fixtures tab is showing last 100 basketball matches with statistics and win/lose icons. There are also all Levhartice Chomutov scheduled matches that they are going to play in the future. DSK Levhartice Chomutov basketball, scores, news, schedule, roster, players, ... Levhartice - Iva Pekárková | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . DSK Levhartice Chomutov basketball, scores, news, schedule, roster, players, stats, rumors, details and more on eurobasket.com Příběh levhartice Penny book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Explore Levhartice's 2,004 photos on Flickr! KARA Trutnov Levhartice Chomutov live score (and video online live stream) starts on 4.3.2020. at 17:30 UTC time in ZBL, A2, Czech Republic. Czech: ·female leopard ... Definition from Wiktionary, the free dictionar...

INFORMACE

AUTOR
Iva Pekárková
DIMENZE
10,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Levhartice.pdf

POPIS

Za hrdinku románu Levhartice si spisovatelka Iva Pekárková, známá svými exotickými náměty, tentokrát vybrala průměrnou Češku něco přes čtyřicet, které se právě za dramatických okolností rozpadlo průměrné manželství. Milla však situaci řeší poněkud nezvykle: odjede do Anglie, kde se léčí z pocitu vlastní zbytečnosti v náručích mužů všemožných ras a národností. Proti všemu očekávání si ji jeden z milenců přivede do rodiny jako „mladší manželku“. Její nová rodina je z Afriky, ale jen tatínek se tam narodil. Millino nadšení pro neznámou kulturu nakazí i děti - malé černé Angličánky, kteří o Africe nevědí vůbec nic. Když i tuhle rodinu potká neštěstí, řeší je Milla zároveň s dětmi a spolumanželkou - tentokrát po africku. Kniha se způsobem v české literatuře unikátním dotýká fenoménu tak častého v dnešní moderní společnosti: čím dál tím víc lidí se nechá okouzlit cizími kulturami, zatímco pohrdá svou vlastní - ať už z dobrých, anebo špatných důvodů. Svěže psaný román, i když pojednává o věcech ne vždy veselých, je plný humoru a dobré pohody a svým životním nadhledem povzbudí a potěší mnohého čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Levhartice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Pekárková. Číst Levhartice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY