Vědci - cesty objevů

Vědci - cesty objevů - Andrew Robinson (ed.) | Jesuslecitona.org

...220 ilustrací. (cesty objevů) Vědci - cesty objevů Andrew Robinson (ed ... Vědci Cesty objevů / Najlacnejšie knihy ... .) Nakladatel: Slovart 2013 Vědci Cesty objevů Kniha, kterou připravil mezinárodní tým autorů, popisuje život a dílo 43 osobností, jež se proslavily na poli vědy. Pokrývá všechny hlavní vědecké obory, od astronomie po psychologii. Každá z těchto třiačtyřiceti vynikajících osobností vědy zde má svůj portrét, ať už rytinu, malbu, fotografii ... Kupte knihu Vědci Cesty objevů (Andrew Robinson) s 7 % zľavou za 26 ... Vědci - cesty objevů - Andrew Robinson | Knihy Dobrovský ... ... Kupte knihu Vědci Cesty objevů (Andrew Robinson) s 7 % zľavou za 26.90 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Vědci - cesty objevů. ... Vědci jistě zaujme nejen zájemce o vědu, ale i ty, kdo rádi čtou o životech velkých osobností a koho zajímá, jak vlastně lidstvo dospělo k současnému chápání fyzického světa kolem nás i vnitřního světa v nás. Knihu doprovází 220 ilustrací. Vědci : Cesty objevů 2013; Jak se měří svět: příběhy z dějin měřen ... Kniha, kterou připravil mezinárodní tým autorů, popisuje život a dílo 43 osobností, jež se proslavily na poli vědy. Pokrývá všechny hlavní vědecké obory, od astronomie po psychologii. Každá z těchto třiačtyřiceti vynikajících osobností vědy zde má svůj portrét, ať už rytinu, malbu, fotografii či sochu. Navíc jsou v...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Robinson (ed.)
DIMENZE
12,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Vědci - cesty objevů.pdf

POPIS

Kniha, kterou připravil mezinárodní tým autorů, popisuje život a dílo 43 osobností, jež se proslavily na poli vědy. Pokrývá všechny hlavní vědecké obory, od astronomie po psychologii.Každá z těchto třiačtyřiceti vynikajících osobností vědy zde má svůj portrét, ať už rytinu, malbu, fotografii či sochu. Navíc jsou v knize reprodukce jejich vlastních poznámek, nákresů a diagramů, případně i osobních dopisů, které umožňují blíže nahlédnout do jejich životů a projít cestami, jež je vedly k objevům. Vědci jistě zaujme nejen zájemce o vědu, ale i ty, kdo rádi čtou o životech velkých osobností a koho zajímá, jak vlastně lidstvo dospělo k současnému chápání fyzického světa kolem nás i vnitřního světa v nás. Knihu doprovází 220 ilustrací.

Chcete si přečíst knihu?Vědci - cesty objevů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Robinson (ed.). Číst Vědci - cesty objevů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY