Vdané

Vdané - Ivana Havranová | Jesuslecitona.org

... zadaní, vdané a ženatí, které láká tajný románek ... Seznamka pro zadané | Vdaná - Ženáče ... . A aby nebyli na všechnu tu konspiraci sami, existují pro ně speciální seznamky s diskrétními službami. Jedna z takových pátrala mezi svými klientkami ve 22 zemích, jaký je ideální věk milence. Kniha Vdané Přidat komentář. adelinka. 20.10.2017. Dalo sa to čítať, aj mi prišli niektoré príbehy tak reálne. ... % žen ve věku 18 - 20 let, které byly vdané nebo ve svazku před 18. narozeninami Indicator Phrasing English: % of women aged ... Vlásenkářství - Wikipedie ... . narozeninami Indicator Phrasing English: % of women aged 18 - 20 who were married or in a union by age 18 Seznamka pro zadané. Perfektní nevěra je prý tehdy, když ji nikdo neodhalí. To ví každý.. Ale umíte to? Věrnost je minulost! Monogamie je něco, co je v nás geneticky zakódované. ...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Havranová
DIMENZE
9,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Vdané.pdf

POPIS

Vstupte do světa vdaných žen, který vám nabízí slovenská autorka. Její ruku vedl sám život a zachytila osudy kolem sebe. Výsledkem je mozaika příběhů o vztazích dvou lidí. Zkušená novinářka okořenila své příběhy humorem, svérázným pohledem a originálními novotvary. Při čtení příběhů se ve vás probudí sounáležitost - některé hrdinky budete litovat, jiné ženě budete závidět, další budete její osud přát a s některou se možná ztotožníte. Vztah dvou lidí je křehká rovnováha na rozhraní umění a nemožného a o tom píše Ivana Havranová.

Chcete si přečíst knihu?Vdané ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Havranová. Číst Vdané Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY