Víno lehce poetické lehce erotické 1.

Víno lehce poetické lehce erotické 1. - Ctirad Králík | Jesuslecitona.org

...nih. sex láska ženy víno verše. Víno lehce poetické, lehce erotické ... Víno lehce poetické lehce erotické 1. levně, cena 179 Kč ... ... . Název: Víno lehce poetické, lehce erotick ... O čem je kniha Víno lehce poetické lehce erotické? Víno od nepaměti jitřilo smysly člověka a probouzelo v něm touhy, které by zřejmě i jemu samotnému zůstaly skryty. Ctirad Králík (* 1959) ho nejen "chutná", ale umí i z hroznů dozrávajících na svazích malebné Pálavy stvořit vína, ve kterých je cítit jeho velká ... Víno lehce poetické lehce eroticke. ... jistě potěší každého, ... Víno lehce poetické, lehce erotické 1. - bazar | Databáze knih ... ... Víno lehce poetické lehce eroticke. ... jistě potěší každého, kdo má rád víno, fantazii a pokušení života. "Radek Králík je nejlepší básník mezi vinaři a nejlepší vinař mezi básníky." Kniha vázaná, 64 stran, 11,5 × 19 cm, česky. Související produkty ... Mohou si pak po několika doušcích našich skvělých vín počíst v opravdu nádherných a vtipných knížečkách se sbírkami básní o víně od mého přítele a skvělého vinaře (a také znalce života - odtud ty moudré věty) Ctirada Králíka s názvy Víno lehce poetické a lehce erotické a Víno lehce poetické a lehce ... Víno lehce poetické lehce erotické 1. 181 Kč -9 %. Předobjednat. Informovat o naskladnění knihy. Informovat o naskladnění knihy Vaše e-mailová adresa: Např. [email protected] Souhlas - Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů k obchodním sdělením....

INFORMACE

AUTOR
Ctirad Králík
DIMENZE
9,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Víno lehce poetické lehce erotické 1..pdf

POPIS

Víno od nepaměti jitřilo smysly člověka a probouzelo v něm touhy, které by zřejmě i jemu samotnému zůstaly skryty. Ctirad Králík (* 1959) ho nejen "chutná", ale umí i z hroznů dozrávajících na svazích malebné Pálavy stvořit vína, ve kterých je cítit jeho velká snivá duše. Největším zadostiučiněním pro něj je, nacházíme-li my ostatní v Sedleckých vínech, kterým dává tvář, souznění s jejich tvůrcem.Stejně jako vyzrávají vína, kterým vdechuje život, zraje i vinař. A v něm básník odhalující tajemství, která do vín ukládá, a obnažující své niterné prožitky, představy a sny.Dárkově provedená, odvážně ilustrovaná sbírka zhruba 30 básní, věnovaných vínu a jednotlivým jeho odrůdám, jistě potěší každého, kdo má rád víno, fantazii a pokušení života."Radek Králík je nejlepší básník mezi vinaři a nejlepší vinař mezi básníky."

Chcete si přečíst knihu?Víno lehce poetické lehce erotické 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ctirad Králík. Číst Víno lehce poetické lehce erotické 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY