Viry pro 21. století

Viry pro 21. století - Jan Konvalinka, | Jesuslecitona.org

...inka Jan, Machala Ladislav. Populárně-naučná publikace zachycuje vývoj poznání virů a jejich význam především z hlediska ... Viry pro 21. století Jan Konvalinka | Knihkupectví Daniela ... ... Všechny informace o produktu Kniha Viry pro 21. století /2.vyd./ - Jan Konvalinka, J Machala, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Viry pro 21. století /2.vyd./ - Jan Konvalinka, J Machala. Viry pro 21. století svým pojetím myslím uspokojí všechny typy čtenářů. Naprostý laik věci neznalý knihu přečte jako napínavý příběh o nebezpečných infekcích a hledání jejich původců (v ... Kniha: Viry pro 21. století (Jan Konvalinka a Ladislav ... ... . Naprostý laik věci neznalý knihu přečte jako napínavý příběh o nebezpečných infekcích a hledání jejich původců (ve stylu Kruifových Lovců mikrobů (1946)). Poučený laik si rozšíří a aktualizuje(!) základní povědomí o virech, které si ... Kniha Viry pro 21. století Přidat komentář. sonihe. 12.10.2015. Myslím, že v rámci možností krásně laicky popsané vybrané kapitoly jednotlivých virů, které ovlivnili naší novodobou éru. ... Kniha: Viry pro 21. století (Jan Konvalinka a Ladislav Machala). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Viry pro 21. století Jan Konvalinka, Ladislav Machala Nakladatel: Academia 2011 Viry pro 21. století Jan Konvalinka; Ladislav Machala. Kód: 00139662. Aktuální vydání renomovaného časopisu dTest zdarma k objednávce. Jazyk: Čeština Virus (z lat. „virus" - jed) je drobný vnitrobuněčný cizopasník nacházející se na pomezí mezi živým a neživým.Patří mezi tzv. nebuněčné organismy a svou stavbou se od buněk dramaticky liší. „Tělo" virů je tvořeno tzv. virovou částicí, která je složena především z bílkovin a nukleových kyselin.Pro viry je charakteristické, že nerostou, nedělí se a ... Viry pro 21. století. Jan Konvalinka, Ladislav Machala. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Populárně-naučná publikace zachycuje vývoj poznání virů a jejich význam především z hlediska humánní medicíny a na několika příkladech chorob ... Docent Jan Konvalinka z Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd ČR promluvil 20. března na půdě přírodovědecké fakulty o vztahu chemie a virů. Přednáška se konala v rámci ... Oba viry ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Konvalinka,
DIMENZE
6,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Viry pro 21. století.pdf

POPIS

Populárně-naučná publikace zachycuje vývoj poznání virů a jejich význam především z hlediska humánní medicíny a na několika příkladech chorob (neštovice, dětská obrna, AIDS, SARS, chřipka, marburg a ebola) popisuje možnosti, jak s těmito infekčními mikroorganismy bojovat. Další kapitola se zabývá možnostmi zneužití virů při terorismu a jako biologických bojových prostředků. V závěru autoři uvažují o významu virů v současnosti i budoucnosti, o možnostech ochrany před virovými nákazami a o využití virů ve prospěch člověka.

Chcete si přečíst knihu?Viry pro 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Konvalinka,. Číst Viry pro 21. století Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY