Krby v interiéru: Moderní krbové sestavy

Krby v interiéru: Moderní krbové sestavy - Václav Vlk | Jesuslecitona.org

...ích 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Krby v interiéru - Vlk Václav | Knihy Grada ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Krby v interiéru (e-kniha) Moderní krbové sestavy. PDF EPUB MOBI Václav Vlk ... Toto teplo potom postupně uvolňuje do prostoru postupně a dlouhodobě, takže i po vyhasnutí ohně budete mít v interiéru ještě dlouho příjemně teplo. Neváhejte a vyberte si krbovou obestavbu podle vašeho vkusu, při výběru také nezapomínejte na velikost krbové vložky a vašeho interiéru. Tato publikace vám pomůže zorientovat se v jedno ... Moderní, luxusní a designové krby ... . Tato publikace vám pomůže zorientovat se v jednotlivých typech krbů, poradí s výběrem vhodného zařízení, s odhadem jeho správné velikosti i výkonu, s volbou paliva a jeho skladováním a především vás upozorní na možná rizika spojená se samotnou stavbou.' ... Krby v interiéru. Moderní krbové sestavy. Vlk Václav. Grada ... Tato publikace vám pomůže zorientovat se v jednotlivých typech krbů, poradí s výběrem vhodného zařízení, s odhadem jeho správné velikosti i výkonu, s volbou paliva a jeho skladováním a především vás upozorní na možná rizika spojená se samotnou stavbou. ... Krby v interiéru - Moderní krbové sestavy 194 CZK Nov ... E-kniha: Krby v interiéru (Václav Vlk). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Krby v interiéru Moderní krbové sestavy . Václav Vlk; Václav Vlk . 4,8 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Hobby a voľný čas ... V poslední době jsou v největší oblibě krbové vložky s teplovodním výměníkem, které dosahují vysoké účinnosti až 90% a dokáží ve vašem domově nejlépe roznést teplo, aniž by docházelo k přetápění v místnosti s krbem. Topidla stavíme podle vašeho přání a součástí realizace je i 3D návrh. Volně stojící krby jsou vhodné pro větší prostory a místnosti, které mají společenský charakter. Krby oboustranné průhledové. Umožňují pohled do ohniště z různých úhlů i částí místností. Použitá literatura: Václav Vlk, Krby v interiéru: moderní krbové sestavy, Grada Publishing, a.s., Praha 2013. Moderní krby. Moderní krby svým desigem vyniknou v každém moderním interiéru.Krbová vložka od francouzkého výrobce SUPRA TEMPORIS patří ke špičce teplovzdušných vložek.Obestavba Liapor strop z izolačních desek SILCA.Obklad lavice - žula.Konečná úprava drhaná omítka ORTNER....

INFORMACE

AUTOR
Václav Vlk
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Krby v interiéru: Moderní krbové sestavy.pdf

POPIS

Domácí pohodu s atmosférou praskajícího dřeva v krbu můžete mít doma i vy. Tato publikace vám pomůže zorientovat se v jednotlivých typech krbů, poradí s výběrem vhodného zařízení, s odhadem jeho správné velikosti i výkonu, s volbou paliva a jeho skladováním a především vás upozorní na možná rizika spojená se samotnou stavbou. Obsáhlá kapitola je věnována přestavbám v minulosti stavěných otevřených krbů, které jsou dnes díky rostoucím cenám paliv značně neekonomické. V knize je poskytnut prostor především moderním konstrukčním materiálům a detailním návodům, jak s nimi pracovat. Prostřednictvím mnoha fotografií je vysvětlen postup stavby moderního stěnového krbu z izolačních teplu odolných desek.Dalším postupovým fotonávodem je stavba krbu s již zakoupeným základem, který se až po krbovou římsu "skládá" jako stavebnice. Inspirativní je zcela jistě i stavba rohového krbu nebo klasického cihlového krbu s dýmníkem. Každá z postupových fotografií je doplněna zasvěceným komentářem, stačí te dy jen pozorně číst a můžete se pustit do díla.

Chcete si přečíst knihu?Krby v interiéru: Moderní krbové sestavy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Vlk. Číst Krby v interiéru: Moderní krbové sestavy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY