P.S: Miluju tě

P.S: Miluju tě - Cecelia Ahernová | Jesuslecitona.org

...dnou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat ... P.S.: Milujem ťa (2007) online zdarma ... . A pak se do jejího života vrátí jeden kluk, co PS: Miluju Tě je něžný, zábavný a nečekaně romantický román, jejž si čtenáři uchovají v srdci a v mysli ještě dlouho poté, co otočí poslední stránku. Knihy, které už někdo četl, mají v sobě určité kouzlo, zážitek, emoci.. předchozích čtenářů a tj. Úžasné. PS: Miluju tě 2005; Kde končí duha 2006; Díky za ... Podívejte se na P. S. Miluji tě v archivu PrimaPlay ... ... . Úžasné. PS: Miluju tě 2005; Kde končí duha 2006; Díky za vzpomínky 2009; Vadná 2016; Dárek 2009; všech 17 knih autora. Podobné knihy. Tajemství modrých dopisů 2018; Devatenáct dopisů 2020; Až to budeš číst 2019; Kniha PS: Miluju tě je v PS: Miluju tě 2005; Kde končí duha 2006; Díky za vzpomínky 2009; Vadná 2016; Dárek 2009; všech 17 knih autora. Podobné knihy. Tajemství modrých dopisů 2018; Devatenáct dopisů 2020; Až to budeš číst 2019; Kniha PS: Miluji tě je v P. S. Stále Tě miluju Jenny Hanová #filmováadaptace #humbookfest #jennyhan #milostnýtrojúhelník #slaďárna #středníškola #všemklukůmkteréjsemmilovala. Pokračování knihy Všem klukům, které jsem milovala ukazuje, že láska není nikdy jednoduchá, ale právě to ji činí tak úžasnou. ......

INFORMACE

AUTOR
Cecelia Ahernová
DIMENZE
3,68 MB
NÁZEV SOUBORU
P.S: Miluju tě.pdf

POPIS

Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, kterým by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou.

Chcete si přečíst knihu?P.S: Miluju tě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cecelia Ahernová. Číst P.S: Miluju tě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY