Mlhovina: Vesmírná pouť 1

Mlhovina: Vesmírná pouť 1 - Amy Kathleen Ryan | Jesuslecitona.org

...e by Mlhovina byla vyloženě špatná, ale že by mě nějak nadchla se taky říct nedá ... vesmírná pouť 1 - Děčín - Bazoš.cz ... . Jediná postava, která mi byla sympatická byla Waverly, Seth a Kieran byli oba dost otravní a nijak mi nezáleželo na tom, co se s nimi stane. Celkově postavy nejsou moc dobře ... Vesmírná pouť 1: Mlhovina AUTOR: Amy Kathleen Ryan ORIGINÁL: Sky Chasers: Glow (2011, St. Martin´s Press, New York) SÉRIE: Vesmírná pouť, díl 1 Inzerát MLHOVINA VESMÍRNÁ POUŤ 1 AMY KATHLEEN RYAN v okrese Kladno, cena 90Kč, od jvolf na Sbazar.cz. Popis: SCI-FI MLHOVINA VESMÍRNÁ POUŤ 1 AMY KATHLEEN RYAN VYD. KNIŽNÍ KLUB, 2012 P ... Vesmírná pouť: Mlhovina - Amy Kathleen Ryan | Databáze knih ... .cz. Popis: SCI-FI MLHOVINA VESMÍRNÁ POUŤ 1 AMY KATHLEEN RYAN VYD. KNIŽNÍ KLUB, 2012 PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM, 301 STRAN První díl SciFi trilogie VÝBORNÝ STAV. Kupující platí knihu a poštovné (90+60) Inzerát Mlhovina vesmírná pouť 1 Amy Kathleen Ryan v okrese Hlavní město Praha, cena 90Kč, od booklover123 na Sbazar.cz. Popis: nakladatel Knižní klub rok vydání 2012 vydání Vyd. 1. SCI-FI MLHOVINA VESMÍRNÁ POUŤ 1 AMY KATHLEEN RYAN VYD. KNIŽN...

INFORMACE

AUTOR
Amy Kathleen Ryan
DIMENZE
7,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Mlhovina: Vesmírná pouť 1.pdf

POPIS

Planeta Země má nejlepší léta za sebou a vesmírem plují dva vícegenerační koráby s cílem osídlit Novou Zem. Ačkoli loď Nový obzor vyrazila na svou misi o rok dříve než Empyreum, obě se setkají ještě na cestě. A nepůjde o střet přátelský – osazenstvo Nového obzoru pod vedením despotické kapitánky Anne napadne posádku Empyrea a unese dívčí část posádky, mezi nimi i šestnáctiletou Wawerly. Příčina se brzy ozřejmí – ženy na Novém obzoru jsou neplodné… První část originální sci-fi trilogie o pouti za nadějí pro lidstvo nepostrádá napětí, milostný příběh, ale také zamyšlení nad tím, jak mohou ideologie ovládnout společnost jako celek i každého z nás.

Chcete si přečíst knihu?Mlhovina: Vesmírná pouť 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amy Kathleen Ryan. Číst Mlhovina: Vesmírná pouť 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY