Osudový partner: aneb proč nám přichází do života

Osudový partner: aneb proč nám přichází do života - Zdenka Blechová | Jesuslecitona.org

... života, jak jsem si myslela „osudový partner ... Osudový partner | Cesta Lásky ... ." Dívali jsme se spolu na film, který se týkal vztahu. Můj partner se na mě podíval, až mě zamrazilo a povídá: „Ale já ti nechci ubližovat, já musím odejít" a začal plakat ... Title: Osudový partner aneb proč nám přichází do života - Zdenka Blechová epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 3:10:58 AM Osudový partner aneb proč nám přichází do života 295 CZK Nov ... Žena tedy musí dát do svého života rozum ... Osudový partner: aneb proč nám přichází do života ... ... Žena tedy musí dát do svého života rozum, protože uměla jen cítit a litovat toho druhého. Muž musí dát do svého života cit, aby si mohl vážit ženy a neubližovat jí. Strach i agresivita je zakotvena ve třetí čakře. Kupte nebo prodejte knihu Osudový partner, aneb, Proč nám přichází do života v online antikvariátu TrhKnih.cz Osudový partner, aneb, Proč nám přichází do života Blechová, Zdenka Vydání: Nakladatelství Zděnka Blechová 2012 | Jazyk: čeština | Signatura: L 18709 | Chci jiné vydání Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Osudový partner aneb proč nám přichází do života… „Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu … Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést … Kráčej vedle mě a buď můj přítel." Někdo se mě zeptal, zda existuje člověk, se kterým je nám osudem dáno žít celý život. Přišla tato odpověď z vesmíru: Osudový partner aneb proč přichází do života - Blechová Zdenka. Kniha Osudový partner je bestsellerem, který se v roce 2012 dočkal již třetího vydání a stále patří k neprodávanějším knihám Zdenky Blechové. Ve své vizi jsem viděla příští svět. Kniha poutavě vypráví o tom, proč nám přichází osudový partner do života, a proč se nám tak dostane pod kůži, že na něj nedokážeme celý život zapomenout, a proč se s ním většinou rozcházíme. Kniha vás nejen poučí, ale i rozesměje a poopraví vám náhled na partnerství. Osudový partner: aneb proč nám přichází do života Zdenka Blechová Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové 2008 Osudový partner aneb proč nám přichází do života - Zdenka Blechová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Osudový partner aneb proč nám přichází do života - Blechová Zdenka - Kniha poutavě vypráví o tom, proč nám přichází osudový partner do života, a proč se nám tak dostane pod kůži, že na něj nedokážeme celý život zapomenout, a proč se s ním většinou ro...

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
3,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudový partner: aneb proč nám přichází do života.pdf

POPIS

V dávné minulosti se všechny vztahy žily přes první čakru, spojení se zemí a potřebou obživy a zabezpečení. Muž byl dobyvatel a lovec, takže ženu ulovil, udělal si z ní služku nebo např. v bojích znásilnil a šel dál dobývat jinam. Dosud jsme žili život přes druhou čakru, čakra spojení. Hledali jsme se za účelem založení rodiny nebo sexu, citu ve vztazích bylo velice málo. Nastává doba, kdy se má žena rovnat muži a to znamená boj mezi strachem ženy a agresivitou muže. Čím více se žena bude zbavovat strachu a nebude se bát s mužem otevřeně komunikovat, tím více se muž bude zjemňovat a nebude již tolik útočit na ženu. Žena tedy musí dát do svého života rozum, protože uměla jen cítit a litovat toho druhého. Muž musí dát do svého života cit, aby si mohl vážit ženy a neubližovat jí. Strach i agresivita je zakotvena ve třetí čakře.

Chcete si přečíst knihu?Osudový partner: aneb proč nám přichází do života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Osudový partner: aneb proč nám přichází do života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY