Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete | Jesuslecitona.org

... led zeppelinb> led zeppelin ii led zeppelin • led zeppelinb> led zeppelin iii led ... E-kniha: Píšovinky - Dezider Fekete | Knihy.ABZ.cz ... ... Více informací od 339 Kč . Koupit nejlevněji. Led Zeppelin Coda Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin. Dezider Fekete. Cena: 99 Kč Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin; Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin (E-KNIHA) Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-eroti ... E-kniha: Píšovinky - Dezider Fekete | Knihy.ABZ.cz ... .cz. Doprava Kontakt 602 323 181. Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete Kniha „Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou ... » Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin » Dědečkův velký útěk. PARTNEŘI. ... Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Inzerát Píšovinky - Dezider Fekete v okrese Hlavní město Praha, cena 39Kč, od PavelOPL na Sbazar.cz. Popis: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin. Stav nové knihy. Vydáno 2012. 182 stran. Podívejte se, prosím, i na mé další nabídky pod tímto inzerátem. Přeji Vám hezký den. (S2) Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete Kniha „Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou ... Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin - Dezider Fekete Kniha „Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou ... Podtitul: více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Autor: Dezider Fekete. Ochrana: Rok vydání: 2012 Počet ... Kniha „Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění ... » Joanne K. Rowlingová Uživatelské recenze knih: » Fotbalové hvězdy 2012 » Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin...

INFORMACE

AUTOR
Dezider Fekete
DIMENZE
3,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin.pdf

POPIS

Kniha "Píšovinky" není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled - tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou, zarámovaných jakýmsi Kunderovským motivem pomsty zhrzeného (ne)milence. Ve skutečnosti jde také o zajímavý intelektuální text, což nezakryjí ani - často, leč poměrně účelně - užívané vulgarismy. Tato záležitost je jasná již na první stránce. Kniha je nejen výraznou sebereflexí hlavního hrdiny, ale i reflexí doby a společnosti, v níž žije, ve které vyrůstal, včetně různých historických přesahů a rodinných i politických souvislostí. Obsahuje též množství úvah, myšlenkových procesů, v nichž se snaží autor co nejjasněji zformulovat určité názory a postoje, a je třeba konstatovat, že většinou dochází k celkem vtipným závěrům a postřehům. Samotný příběh knihy je pak jen jakýmsi vnitřním proudem, který celé toto sebe- i všezpytování unáší dál klidným a stejnoměrným tempem. Autor o knize: "Vlak, v něm muž. Vlak pomalý, myšlenky muže rychlé a často velmi mužné. Normální zdravý muž si také ve svých zdravých myšlenkách nepojmenuje věci jinak než pravým jménem. Sám se sebou a před sebou a sám nejenom v kupé se nebojí ani provokovat a provokace je tedy hodně i hodně různé, nejvíce pak politické a erotické. Ze všech nejprovokativnější je ale jedna nenápadná myšlenka, totiž že vztah mezi láskou a sexem je v zásadě kladný i když úměrnost není vždy přímá. Naproti tomu je úměra jednoznačně nepřímá mezi slušností a komunismem a přes všechno zdání je hrdina slušným hochem. I to co zrovna provedl, než nasedl na vlak, není nic neslušného, jenom možná slušná ptákovina. Ale také možná rafinovaná msta, kdopak to nakonec pozná; v době tak málo rytířské?"

Chcete si přečíst knihu?Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dezider Fekete. Číst Píšovinky: Více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY