Území trestu

Území trestu - Jaroslav Kuťák | Jesuslecitona.org

...íslušné Ministerstvo vnitra, resp. jeho regionální pracoviště (oddělení pobytu cizinců) - dále jen „ministerstvo" ... 40/2009 Sb. Trestní zákoník - Zákony pro lidi ... . Kdo je občanem EU? Dle zákona spadají do kategorie „občan EU" státní příslušníci následujících států: členské země EU (Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko ... Trest nelze uložit. Trest vyhoštění soud neuloží, pokud: a) se nepodařilo zjistit státní příslušnost pachatele, . b) pachateli byl udělen azyl nebo doplňková ochrana podle zákona č. 325/1999 Sb., o azylu, . c) pachatel má na území ... Území trestu | KNIHCENTRUM.cz ... . b) pachateli byl udělen azyl nebo doplňková ochrana podle zákona č. 325/1999 Sb., o azylu, . c) pachatel má na území České republiky povolen trvalý pobyt, má zde pracovní a sociální zázemí a uložení trestu vyhoštění by bylo v rozporu se zájmem na ... Poslední poprava na území Česka byla vykonána 2. února 1989 a na území Slovenska 8. června 1989. Za dobu trvání Československa (bez období německé okupace) bylo k trestu smrti odsouzeno 1 217 lidí (z toho 61 % za retribuční trestné činy, 21 % za politické trestné činy a 18 % za krimináln...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kuťák
DIMENZE
5,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Území trestu.pdf

POPIS

Kdo se bojí, nesmí do školy. Parafráze hesla o odvaze je klíčová pro původní český krimi-thriller, který se odehrává na maloměstském gymnáziu. Trest je tady následkem obyčejných studentských hříchů, ale je přehnaný. Neví se, kdo krutě ubližuje dětem na prahu jejich dospělosti, kriminálka i samozvaní detektivové, kamarádi ze starých časů gymnázia, bloudí v začarovaném kruhu a marně hledají viníka. Příběh začíná neuvěřitelně násilnou smrtí studenta, který nechtěl nic jiného než zůstat po vyučování docela sám v tělo-cvičně a trénovat... V roce 2000 získala tato kniha Cenu Jiřího Marka za nejlepší detektivku roku.

Chcete si přečíst knihu?Území trestu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kuťák. Číst Území trestu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY