Anděl v pekle

Anděl v pekle - Zsolt Staník | Jesuslecitona.org

... autor statečnost a morální sílu dívky Betty při překonávání překážek, které ... Filmy - CineStar Praha - Anděl ... ... Popletení čertíci a čerti, tak zatopili v pekle, že jim bylo horko a přestěhovali se do staré chalupy za lesem. A představte si to, báli se tam. Na DVD Cvičíme s Míšou 2 najdete 23 ... This feature is not available right now. Please try again later. 4. 12. 2018 - Prozkoumejte nástěnku „Mikuláši, čerti ...." uživatele pavlinakarlova7 na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma D ... Anděl v Pekle - my-perfect-fantasy-world.estranky.cz ... ...." uživatele pavlinakarlova7 na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Děti, Zima a Nápady. This feature is not available right now. Please try again later. Anděl v pekle Autor: Staník, Zsolt Nakladatel: Staník Zsolt EAN: 9788090404533 ISBN: 978-80-904045-3-3 Ilustrace: Netopil, Zdeněk Popis: 1× kniha, brožovaná, 178 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Za trest je poslán na pozemský svět, aby napravil jediného hříšníka, jinak na Štědrý den skončí jako padlý anděl v pekle. Vyděšený Petronel, proměněný v žebráka, odchází mezi smrtelníky, o jejichž životě nemá ani potuchy. Anděl v Pekle "Ale, naše princeznička jde!" křikl nějaký chlapec přes školní dvůr. Ostatní se jako na povel otočili. Jeden z nich vstal a zamířil k maličké postavě, která se snažila co nejrychleji dvůr přejít. Ale marně, chlapec chytl postavičku za rameno a agresivně si ji otočil k sobě. Zvláštní postavení v knížce má povídka Anděl v pekle - příběh statečné Betty. Může sloužit jako příklad ženské síly a odhodlanosti. Na pozadí skutečného životního příběhu z poválečného období v Anglii a Skotsku popisuje autor statečnost a morální sílu dívky Betty při překonávání překážek, které ... Za trest je poslán na pozemský svět, ...

INFORMACE

AUTOR
Zsolt Staník
DIMENZE
6,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Anděl v pekle.pdf

POPIS

Kniha obsahuje devět převážně humoristických povídek členěných po třech do skupin - Příběhy cholerika, Psí příběhy a Příběhy ze Španělska. Námět pro ně čerpá autor z běžných životních situací - z lékařského prostředí a služeb v Příbězích cholerika, z vyprávění jeho norských přátel, milovníků psů, v Psích příbězích a v Příbězích ze Španělska z pozorování za jeho pobytu ve Španělsku.Součástí knihy jsou také dvě kratší novely, Petr a Pavel - příběh dvou protikladů a Anděl v pekle - příběh statečné Betty.První z nich vychází z představivosti autora, i když chování a jednání hlavních postav, Petra, Pavla, Evy a Jany, mohou mnohdy připomínat osoby a situace, které čtenáři znají z vlastní zkušenosti. Jde o slušnost, pracovitost, poctivost, férovost, odbornou způsobilost v případě Petra, křivé jednání, podlost, závist, nezodpovědnost a hulvátství u Pavla, složité osobní vztahy a láska k chudším dětem u novinářky Evy a Janin boj za rovné postavení žen ve společnosti, jíž hrozila ztráta něžné ženskosti.Zvláštní postavení v knížce má povídka Anděl v pekle - příběh statečné Betty. Může sloužit jako příklad ženské síly a odhodlanosti. Na pozadí skutečného životního příběhu z poválečného období v Anglii a Skotsku popisuje autor statečnost a morální sílu dívky Betty při překonávání překážek, které jí život staví do cesty.

Chcete si přečíst knihu?Anděl v pekle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zsolt Staník. Číst Anděl v pekle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY