Velké dobrodružství Pepíka Střechy

Velké dobrodružství Pepíka Střechy - Pavel Čech | Jesuslecitona.org

...rodružství Pepíka Střechy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velké dobrodružství Pepíka Střechy ... Velké dobrodružství Pepíka Střechy (Pavel Čech) | Detail ... ... . Další kapitola z fantastického světa Pavla Čecha Pavel Čech: Velké dobrodružství Pepíka Střechy, Petrkov, Havlíčkův Brod, 2012, 216 s.. Když před časem zkoušel výtvarník Pavel Čech nakreslit svůj první komiks, omlouval se, že se nezkušeně pohybuje po tenkém ledě. Dopadlo to výborně a autor sklidil náležitá ocenění. Velké dobrodružství Pepíka Střechy Autor: Čech, Pavel Nakladatel: ... Velké dobrodružství Pepíka Střechy - Pavel Čech | KOSMAS ... ... . Dopadlo to výborně a autor sklidil náležitá ocenění. Velké dobrodružství Pepíka Střechy Autor: Čech, Pavel Nakladatel: Petrkov EAN: 9788087595121 ISBN: 978-80-87595-12-1 Ilustrace: Čech, Pavel Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 23 × 33 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) A Velké dobrodružství Pepíka Střechy nás pozvalo tam, kde už to důvěrně známe. Tato kniha navazuje (a spojuje) dvě předchozí knihy pana Čecha a to již zmiňovanou O Zahradě a druhou námi milovanou knihu Tajem ství ostrova za prkennou ohradou (také ji zde někdy představím). O čem je kniha Velké dobrodružství Pepíka Střechy? Pavel Čech patří v současné době k našim předním ilustrátorům. V jeho další knize, na které bez přestávky pracoval dva roky, se znovu objevuje řada motivů, které má výtvarník rád - ožíva...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Čech
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké dobrodružství Pepíka Střechy.pdf

POPIS

Pavel Čech patří v současné době k našim předním ilustrátorům. V jeho další knize, na které bez přestávky pracoval dva roky, se znovu objevuje řada motivů, které má výtvarník rád - ožívají tu jeho starší olejomalby, vracejí se konkrétní místa i postavy jeho z jeho knih O zahradě a Tajemství ostrova za prkennou ohradou. Současně je to příběh nový, kompakní a zcela svébytný. Čechova poetika získala další netušené fasety - po stáří a smrti pronikla do krajiny foglarovské oslavy klukovského snění také první křehká láska i touha najít své místo v nepřehledném světě.

Chcete si přečíst knihu?Velké dobrodružství Pepíka Střechy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Čech. Číst Velké dobrodružství Pepíka Střechy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY