Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Ransom Riggs | Jesuslecitona.org

...ěti, Online ke zhlédnuti na filmyon. Sirotčinec slečny Peregrinové máme v HD kvalite spolu s cz dabingem ... Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) CZ ... ... . U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma. Koupit Koupit eknihu Audiokniha. Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství j ... Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti - Ransom ... ... . Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou… Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je vážně zvláštní kniha a to hlavně ze dvou důvodů. Prvním důvodem jsou samozřejmě dobo...

INFORMACE

AUTOR
Ransom Riggs
DIMENZE
9,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.pdf

POPIS

Knižní předloha stejnojmenného filmu Tima Burtona.Tajemný ostrov. Opuštěný sirotčinec. Zvláštní sbírka velice podivných fotografií. Strašidelný příběh jako dělaný pro Tima Burtona.To vše čeká na odhalení v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, nezapomenutelném románu, kde děj a děsivé fotografie přináší jedinečný čtenářský zážitek. Náš příběh začíná strašnou rodinnou tragédií, která přivede šestnáctiletého Jacoba k cestě na vzdálený ostrov u břehů Walesu, kde objevuje rozpadající se trosky sirotčince slečny Peregrinové pro podivné děti. Když Jacob bloumá jeho opuštěnými ložnicemi a chodbami, ukazuje se postupně, že děti slečny Peregrinové byly víc než podivné. Byly možná nebezpečné. Možná byly na opuštěném ostrově drženy v jakési karanténě z velmi dobrých důvodů. A nějak – i když to zní jako něco nemožného – jsou možná stále naživu.Fantasy doprovázená strašidelnými starými dobovými fotografiemi, při které běží mráz po zádech. Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti zaujme dospělé, teenagery a všechny, kdo mají rádi temná dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ransom Riggs. Číst Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY