Ninja karty: Pošli to dál

Ninja karty: Pošli to dál - - | Jesuslecitona.org

...abičky Ninja karty: Pošli to dál nalezn ... Ninja karty: Pošli to dál - Společenská hra | ALBI eshop ... ... Ninja karty: Pošli to dál (Mindok) Stav: Nový produkt. Ninja karty - staň se tajným agentem a šiř zábavu mezi ostaní ... Ninja karty: Pošli to dál. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ninja Karty - Pošli to dál - Tvoja ... Hra Ninja karty: Pošli to dál | Fantasyobchod.cz ... . ... Ninja Karty - Pošli to dál - Tvoja misia (ak ju prijmeš) bude stať sa tajným agentom a šíriť radosť a zábavu. Intrigovať a hrať sa s nič netušiacou verejnosťou. Vnútri tejto škatu Uvnitř krabičky Ninja karty: Pošli to dál naleznete interaktivní hru, která otestuje vaši kreativitu i odvahu. Udělejte si selfie s neznámým člověkem, dejte dárek „jen tak", porazte soupeře v duelu. Splňte daný úkol a pošlete kartu dál nic netušícímu člověku, který se díky vám stane součástí hry! Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš interaktivní hru, která otestuje tvou kreativitu i odvahu. Udělej si selfie s neznámým člověkem, dej dárek „jen tak", poraz soupeře v duelu. Splň daný úkol a pošli kartu dál nic netušícímu člověku ... Pošli to dál! 1+ Hráči, Věk 12+ "Ninja karty jsou novou karetní hrou, která dokazuje, že běžné každodenní situace a kontakt s neznámými lidmi může být velká zábava." Objednávejte zboží Ninja karty: Pošli to dál v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš interaktivní hru, která otestuje tvou kreativitu i odvahu. Udělej si selfie s neznámým člověkem, dej dárek „jen tak", poraz soupeře v duelu. Splň daný úkol a pošli kartu dál nic netušícímu člověku ... Ninja karty: Pošli to dál . Cody Borst; Cody Borst . 0,0 . Sledovať autora . Spoločenské hry. Všetky knihy autora . Mindok, 2018. Výrobca Mindok, 2018. Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš ... Mindok Ninja karty: Pošli to dál! Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš interaktivní hru, která otestuje tvou kreativitu i odvahu. Ninja karty: Pošli to dál. Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš interaktivní hru, která otestuje tvou kreativ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Ninja karty: Pošli to dál.pdf

POPIS

Tvoje mise (pokud ji přijmeš) bude stát se tajným agentem a šířit radost a zábavu. Intrikovat a hrát si s nic netušící veřejností. Uvnitř této krabičky najdeš interaktivní hru, která otestuje tvou kreativitu i odvahu. Udělej si selfie s neznámým člověkem, dej dárek „jen tak”, poraz soupeře v duelu. Splň daný úkol a pošli kartu dál nic netušícímu člověku, který se díky tobě stane součástí hry! Nikdy nekončící zábava, kterou odstartuješ právě ty. Pošli to dál!

Chcete si přečíst knihu?Ninja karty: Pošli to dál ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ninja karty: Pošli to dál Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY