Management chronických ran

Management chronických ran - Edita Hlinková, | Jesuslecitona.org

... ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích ... ČSLR - Česká společnost pro léčbu rány ... . Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od příčin, souvisejících faktorů, di Management chronických ran Edita Hlinková , Jana Nemcová , Edward Huľo • Grada (2019) 🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva ... Management chronických ran - kolektiv a | Elektronická ... ... . Problematika je zpracována od příčin, souvisejících faktorů, di Management chronických ran Edita Hlinková , Jana Nemcová , Edward Huľo • Grada (2019) 🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od ... Nabídky na Management chronických ran z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Management chronických ran.Informace, hodnocení a komentáře k Management chronických ran Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Management chronických ran doručí dle Vašich požadavků. 293 Kč Management chronických ran | Edita Hlinková,Jana Nemcová,Michaela Miertová,collegium . Management chronických ran | Publikace je určena pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v nemocnicích, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Konkrétní jsou v monografii zahrnuty dekubity, ulcus cruris, syndrom ... Management chronických ran E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: kolektív a. 2019, česky, 232 strán. Elektronické knihy » Medicína. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Koupit Koupit eknihu. Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Management chronických ran Publikace je určena p...

INFORMACE

AUTOR
Edita Hlinková,
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Management chronických ran.pdf

POPIS

Publikace komplexně zpracovává management ošetřování ran. Je určená pro zdravotnické profesionály, kteří ošetřují pacienty s nehojícími se ranami v klinické praxi nemocnic, v domácí péči, v zařízeních sociálních služeb a v hospicích. Problematika je zpracována od příčin, souvisejících faktorů, diagnostiky, terapie až po konkrétní typy ran, jejich průběžné posuzování a následný management péče. Konkrétní nehojící se rány, které jsou v monografii zahrnuty, jsou dekubity, ulcus cruris, syndrom diabetické nohy, maligní a sororigenní (způsobené sestrou) rány.Informace k nehojícím se ranám nereflektují jen tělesné projevy ran, ale i dopad na bolest, psychické prožívání a sociální fungování pacienta a jeho rodiny. Významnou oblastí u vybraných typů ran je výběr vhodných intervencí, s využíváním nejmodernějších ošetřovatelských postupů a terapie. Autoři vycházeli převážně ze zahraniční odborné literatury, praxe založené na důkazech a z vlastních zkušeností.

Chcete si přečíst knihu?Management chronických ran ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edita Hlinková,. Číst Management chronických ran Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY