Busny: Tam

Busny: Tam - Busny, | Jesuslecitona.org

...tevírací doba, bližší informace naleznete zde ... BUSNY | Knížka TAM ... . ... Když nakladatelství Jota nabídlo k recenzi cestopis o Africe TAM - Jedeme do Afriky od autorské dvojice Mariky Dumkové a jejího přítele Davida, kteří si nechají říkat Busny, neváhala jsem ani na chvilku. Cestopisy mám ráda a těšila jsem se, co nového se o tomto černém kontinentu dozvím. Podobné fráze: busny zpet vracime se z afriky, tam tam batucada 2lp cd tam tam batucada, tam tam batucada 2 lp cd tam tam batucada, tam tam batucada 2lp cd tamez e, je tam je tam je tam cert, tampony tampax, tampon tampax, tam tam batucada vacik milos cd tamez e, beko tam6202w tam6202w, tamron tamron c2fh Busny Tam: Jedeme do Afriky 348,-264,-Skladem > 10 ks. Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0 ... Stream | TelevizeSeznam.cz ... . Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 10+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze. Busny Tam: Jedeme do Afriky Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém ......

INFORMACE

AUTOR
Busny,
DIMENZE
10,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Tam.pdf

POPIS

Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Nakonec to zvládly a my poprvé stanuli na africkém kontinentě. Kniha popisuje náš příběh i každodenní pocity a zážitky, jež oko kamery nezachytilo. O uskutečnění bláznivého plánu, o cestování ve stařičkém busu, o lásce k poznávání. O tom, jaké je vržení uspěchaného Evropana do líně tekoucí řeky afrického času. O krásách i nesnázích na každém kroku, o bláznění ze společného soužití na pár metrech čtverečních, o tom, jak se bojíme a nic nejde, ale hlavně že je sranda. O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM. S předmluvou Janka Rubeše.

Chcete si přečíst knihu?Busny: Tam ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Busny,. Číst Busny: Tam Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY