Česky krok za krokem 2: Pracovní sešit: Lekce 1–10

Česky krok za krokem 2: Pracovní sešit: Lekce 1–10 - Zdena Malá | Jesuslecitona.org

...m publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2 ... Česky krok za krokem 1 - Pracovní sešit 1-12 by Filip ... ... . Nabízí množství aktivit a cvičení sloužících k procvičení jevů probíraných v jednotlivých lekcích učebnice, přičemž důraz je kladen na slovní zásobu a gramatiku. Pracovní sešit autorky Zdeny Malé, ředitelky střediska ÚJOPu Krystal, je doplňkem publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2. Nabízí množství aktivit a cvičení sloužících k procviče ... Česky krok za krokem 2 - Workbook Lessons 1-10 ... . Nabízí množství aktivit a cvičení sloužících k procvičení jevů probíraných v jednotlivých lekcích učebnice, přičemž důraz je kladen na slovní zásobu a gramatiku. Zařazena jsou i obtížnější cvičení, která jsou ... Česky krok za krokem 2 Pracovní sešit 11-20 - Malá Zdena. Druhý díl Pracovního sešitu autorky Zdeny Malé k učebnici Česky krok za krokem 2 (Lída Holá, Pavla Bořilová) přináší doplňková cvičení k lekcím 11-20. Ke každé lekci nabízí množství aktivit na procvič... Malá Zdena: Česky krok za krokem 2 - Pracovní sešit 1-10 Kniha, Pracovní sešit autorky Zdeny Malé, ředitelky střediska ÚJOPu Krystal, je doplňkem publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2. Nabízí množství Česky krok za krokem 2 - Pracovní sešit: Lekce 1-10 - Zdena Malá. Pracovní sešit autorky Zdeny Malé, ředitelky střediska ÚJOPu Krystal, je doplňkem publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2. Nabízí množství aktivit a cvičení sloužících k procviče… Pracovní sešit autorky Zdeny Malé, ředitelky střediska ÚJOPu Krystal, je doplňkem publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2. Nabízí množství aktivit a cvičení sloužících k procvičení jevů probíraných v jednotlivých lekcích učebnice, přičemž důraz je kladen na slovní zásobu a gramatiku. Pracovní sešit autorky Zdeny Malé, ředitelky střediska ÚJOPu Krystal, je doplňkem publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2....

INFORMACE

AUTOR
Zdena Malá
DIMENZE
11,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Česky krok za krokem 2: Pracovní sešit: Lekce 1–10.pdf

POPIS

Pracovní sešit autorky Zdeny Malé, ředitelky střediska ÚJOPu Krystal, je doplňkem publikace Lídy Holé a Pavly Bořilové: Česky krok za krokem 2. Nabízí množství aktivit a cvičení sloužících k procvičení jevů probíraných v jednotlivých lekcích učebnice, přičemž důraz je kladen na slovní zásobu a gramatiku. Zařazena jsou i obtížnější cvičení, která jsou vhodná pro rychlejší nebo náročnější studenty a ocení je i studenti ze slovanských zemí. Tato rozšiřující cvičení jsou označena znaménkem plus. Všechny úkoly, komentáře i vysvětlení jsou pouze v češtině. Slovní zásoba použitá ve cvičeních či textech koresponduje se slovníčkem k učebnici Česky krok za krokem 2. Pracovní sešit lze používat nejen jako doplněk v hodinách češtiny, ale i pro samostatnou domácí přípravu či samostudium. Jeho nezbytnou součást proto tvoří i klíč ke cvičením, zařazený v závěru publikace.

Chcete si přečíst knihu?Česky krok za krokem 2: Pracovní sešit: Lekce 1–10 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Malá. Číst Česky krok za krokem 2: Pracovní sešit: Lekce 1–10 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY