Busny: Tam: Jedeme do Afriky

Busny: Tam: Jedeme do Afriky - Marika Dumková | Jesuslecitona.org

...o večera u piva. Když nakladatelství Jota nabídlo k recenzi cestopis o Africe TAM - Jedeme do Afriky od autorské dvojice Mariky Dumkové a jejího přítele Davida, kteří si nechají říkat Busny, neváhala jsem ani na chvilku ... Busny: Tam - kniha | knihynahory.cz ... . Cestopisy mám ráda a těšila jsem se, co nového se o tomto černém kontinentu dozvím. Na laně do Jižní Afriky. ... Jedeme do Afriky. Posted at 11:22h in Botswana, JAR. ... Chceme se tu potkat s Čechy, co sledují busny a zajdou s námi na pivo. Ti nám radí... Více. 01 Led. Týden v ráji. Posted at 08:00h in Zanzibar. Share. Zanzibar není nezávislý ostrov, formálně je součástí Tanzáni ... Cesta do Afriky: Tam - Jedeme do Afriky - Busny | Databáze ... ... . ... Chceme se tu potkat s Čechy, co sledují busny a zajdou s námi na pivo. Ti nám radí... Více. 01 Led. Týden v ráji. Posted at 08:00h in Zanzibar. Share. Zanzibar není nezávislý ostrov, formálně je součástí Tanzánie. Funguje zde určitá ... Kniha: Busny Tam -- Jedeme do Afriky - Busny. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. Busny Tam: Jedeme do Afriky (978-80-7565-526-4) Kniha - autor Busny, 296 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Cestopisů moc přečtených nemám, ale z toho mála, co jsem kdy přečetla, je Tam - Jedeme do Afriky hodně povedená kniha. Většinu čtenářů jistě zarazí netradiční název Busny. Pozor, nezaměňovat písmenka. Busny proto, že osádka cestuje busem. Busny Tam od Busny v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Žánr Young Adult a beletrie pro dospělé od ... Jedeme do Afriky : Druh sortimentu Kniha : Autor Busny ... Více o e-knize Busny: Tam - Jedeme do Afriky. Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Busny Tam Busny. Jedeme do Afriky. Cena v prodejně: ... O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM. S předmluvou Janka Rubeše. EAN: 9788075655264: ISBN: 978-80-7565-526-4: Rozměry: 212 x 152 x 22 mm: Busny Tam: Jedeme do Afri...

INFORMACE

AUTOR
Marika Dumková
DIMENZE
6,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Busny: Tam: Jedeme do Afriky.pdf

POPIS

Na co všechno narazíte, když se rozhodnete cestovat napříč Afrikou ve zpola nepojízdném růžovém autobuse? Jsme Marika a David a vydali jsme se do Afriky natáčet seriál. Nápad vyrazit na dobrodružnou cestu vznikl spontánně jednoho večera u piva. Od prvotního nadšení uplynuly dlouhé měsíce zařizování, telefonování, balení a zkoušek, kolik toho naše nervy vydrží. Nakonec to zvládly a my poprvé stanuli na africkém kontinentě. Kniha popisuje náš příběh i každodenní pocity a zážitky, jež oko kamery nezachytilo. O uskutečnění bláznivého plánu, o cestování ve stařičkém busu, o lásce k poznávání. O tom, jaké je vržení uspěchaného Evropana do líně tekoucí řeky afrického času. O krásách i nesnázích na každém kroku, o bláznění ze společného soužití na pár metrech čtverečních, o tom, jak se bojíme a nic nejde, ale hlavně že je sranda. O překročení hranic domova, kontinentu a sebe sama. Cíl je neznámý, jedeme TAM. S předmluvou Janka Rubeše.

Chcete si přečíst knihu?Busny: Tam: Jedeme do Afriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marika Dumková. Číst Busny: Tam: Jedeme do Afriky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY