Tisíc dokonalých tónů

Tisíc dokonalých tónů - C.G. Drews | Jesuslecitona.org

...ř nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ... Tisíc dokonalých tónů - C.G. Drews | Knihy Dobrovský ... ... Tisíc dokonalých tónů od C. G. Drews v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Emocemi nabitý příběh o tom, jak se vášeň může změnit v posedlost. Beck nenávidí svůj život. Nenávidí svoji násilnickou matku. Tisíc dokonalých tónů. C.G. Drews Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřeb ... Tisíc dokonalých tónů - C.G. Drews | Knihy Dobrovský ... . Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Tisíc dokonalých tónů. Když se vášeň změní v posedlost. Internetová cena: 244,00 Kč ... Emocemi nabitý příběh o tom, jak se vášeň může změnit v posedlost. Beck nenávidí svůj život. Nenávidí svoji násilnickou matku. Kupte knihu Tisíc dokonalých tónů od C.G. Drews na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
C.G. Drews
DIMENZE
8,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Tisíc dokonalých tónů.pdf

POPIS

Emocemi nabitý příběh o tom, jak se vášeň může změnit v posedlost. Beck nenávidí svůj život. Nenávidí svoji násilnickou matku. Nenávidí svůj domov. A ze všeho nejvíc nenávidí klavír, na který ho matka neustále nutí hrát. Nikdy nebude hrát tak jako ona – předtím než nemoc ukončila její kariéru a proměnila ji v zatrpklou bytost. Ale Beck je příliš slabý, než aby se matce vzepřel a řekl jí, že jeho vášní je skládání vlastní hudby, protože i sebemenší náznak rebelie by mohl skončit násilím. Když ale Beck potká August, ulítlou dívku plnou života, energie a optimismu, začne se v něm probouzet láska a najednou uvidí způsob, jak uniknout své bolestné existenci. Odhodlá se však následovat hlas svého srdce? C.G. Drews je známá blogerka, která převtělila svou lásku ke knihám do napínavého debutu o despotismu, domácím násilí, o síle snů a o naději.

Chcete si přečíst knihu?Tisíc dokonalých tónů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor C.G. Drews. Číst Tisíc dokonalých tónů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY