Šokující vítězství: Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek

Šokující vítězství: Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek - Hans-Dieter Otto | Jesuslecitona.org

...Dieter Otto. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2012 Počet stran: 176 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI ... E-kniha: Šokující vítězství (Hans-Dieter Otto) | Martinus ... ... vítězství Alexandra Velikého v Malé Asii, drtivou porážku Maďarů na Lešském poli roku 955 a stejně jednoznačné vítězství Prusů ... Šokující vítězství a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk ... Šokující vítězství (e-kniha) Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek. V běžné pr ... Šokující vítězství za 9,88€ | Gorila ... .sk ... Šokující vítězství (e-kniha) Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Půjčování knih, a to pouze na základě objednávek a rezervací, nabídneme od 4. května. Výdej bude probíhat u pultu ve 3. podlaží. Funkce objednávek bude v katalogu spuštěna 4. května ráno. Šokující vítězství Válečná střetnutí se zcela nečekaným koncem, kdy proti všemu očekávání vyhrál outsider. ... Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek. Otto Hans-Dieter. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán ... Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek. Otto Hans-Dieter. Tištěná kniha ... Šokující vítězství Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek. Otto Hans-Dieter. 30%. ZĽAVA. Tlačená kniha. Brožovaná ... Šokující vítězství - Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek - Otto Hans-Dieter - Válečná střetnutí se zcela nečekaným koncem, kdy proti všemu očekávání vyhrál outsider. Docházelo k nim před naším letopočtem, známe takové případy i z doby moderní. Šokující vítězství Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek . Hans-Dieter Otto; Hans-Dieter Otto ... Alexandra Velikého v Malé Asii, drtivou porážku Maďarů na Lešském poli roku 955 a stejně jednoznačné vítězství Prusů proti Rakušanům v 18. století, bitvu na Marně roku 1914 i totální debakl Američanů na ... Šokující vítězství - Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek Přihlášení ... Šokující vítězství - Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek. Hans-Dieter Otto. kniha Válečná střetnutí se zcela nečekaným koncem, kdy proti všemu očekávání vyhrál outsider. Docházelo ...

INFORMACE

AUTOR
Hans-Dieter Otto
DIMENZE
12,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Šokující vítězství: Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek.pdf

POPIS

Válečná střetnutí se zcela nečekaným koncem, kdy proti všemu očekávání vyhrál outsider. Docházelo k nim před naším letopočtem, známe takové případy i z doby moderní. I když mělo vojsko výraznou početní převahu, bylo vyzbrojeno lepší technikou a počítalo s jistým vítězstvím, přesto neobstálo. Německý historik v této knize představuje plejádu takových zvratů, mimo jiné perskou prohru proti Řekům u Salaminy, vítězství Alexandra Velikého v Malé Asii, drtivou porážku Maďarů na Lešském poli roku 955 a stejně jednoznačné vítězství Prusů proti Rakušanům v 18. století, bitvu na Marně roku 1914 i totální debakl Američanů na řece Jalu v Koreji. Důvody, proč vyhrál v těchto bitvách David proti Goliášovi, jsou podle fundovaného rozboru překvapující, a přesto často jasné. Jasné však vůbec nebyly těm, kdo se těchto bitev zúčastnili a očekávali opačný výsledek.

Chcete si přečíst knihu?Šokující vítězství: Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans-Dieter Otto. Číst Šokující vítězství: Nejpřekvapivější zvraty v dějinách válek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY